Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.pl

O nas

Cała prawda o pompach ciepła

STREFAPOMPCIEPLA.PL to właściwe miejsce dla osób poszukujących szczegółowych informacji na temat pomp ciepła, zarówno inwestorów jak i instalatorów. To tematyczny serwis internetowy promujący odpowiednie rozwiązania systemów ogrzewania / chłodzenia w domach mieszkalnych.

STREFA POMP CIEPŁA specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie budowy instalacji grzewczych / chłodzących w budynkach jedno i wielorodzinnych w oparciu o montaż wysokowydajnych pomp ciepła. Kompleksowość usług które oferujemy, pozwala na bardziej energooszczędne użytkowanie domów, poprzez wdrożenie rozwiązań na etapie budowy czy też modernizacji budynku. Przy budowie domu nasi klienci nie tylko zwracają uwagę na koszty wykonania, lecz coraz bardziej na koszty przyszłej eksploatacji.

STREFA POMP CIEPŁA to konsorcjum dwóch firm, z ugruntowaną pozycją na rynku, które z powodzeniem od wielu lat budują rynek pomp ciepła w Polsce.

Na swoim koncie posiadamy kilkaset wykonanych instalacji pomp ciepła na terenie całego kraju, pracują z nami specjaliści wysokiej klasy, posiadający bogate doświadczenie oraz stosowną wiedzę popartą wieloma szkoleniami i odpowiednimi certyfikatami:

  • certyfikaty producentów pomp ciepła
  • EUCERT – europejski certyfikat instalatorów pomp ciepła
  • certyfikat UDT – certyfikowany instalator pomp ciepła
  • certyfikat UDT – certyfikowany instalator instalacji fotowoltaicznych
  • Certyfikowany Mistrz/Wykonawca Budownictwa Pasywnego
  • uprawnienia f-gazowe UDT
  • certyfikaty przedsiębiorstwa UDT
  • uprawnienia SEP 1,2,3 (D + E)

Wieloletnie doświadczenie na rynku pomp ciepła, pozwoliło wybrać spośród szerokiej oferty pomp ciepła znajdujących się na rynku polskim, tzw. „perełki”, pompy ciepła które działają od wielu lat bezawaryjnie, przynosząc właścicielom wymierne korzyści w okresie eksploatacji.

NIE SPRZEDAJEMY POMP CIEPŁA – DAJEMY PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.