POMPY CIEPŁA ZACHODNIOPOMORSKIE

W ramach naszych usług, każdy z Was będzie mógł zadbać o swój dom i systemy, które sprawią, że będzie on jak najbardziej samowystarczalny i przyjazny dla środowiska naturalnego. Pompy ciepła oraz fotowoltaika to instalacje, które pozwolą na jak najlepsze i najbardziej skuteczne wykorzystywanie zasobów naturalnych naszej planety. Odpowiednie dobranie mocy systemów i ich umiejętny montaż jednocześnie pozwolą Wam uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej oraz grzewczej i narzuconych przez nich, niejednokrotnie ciągle rosnących cen.

 

Strefa Pomp Ciepła w województwie zachodniopomorskim to kilka dogodnych lokalizacji, z których skorzystać może każdy z Was, kto jest zainteresowany stworzeniem komfortowego i nowoczesnego domu. Urządzenia pozwolą czerpać energię elektryczną z promieni słonecznych, a także zadbać o odpowiednie ogrzanie domu oraz wody – a wszystko to dzięki systemom pobierającym energię z powietrza, gruntu lub wody. Zapraszamy do kontaktu i stworzenia ekologicznego domu razem z nami!

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart