POMPY CIEPŁA WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Zależy Ci na dbaniu o środowisko i chcesz zadbać o naszą planetę, jednocześnie nie rezygnując z komfortu, jakie dają nowoczesne technologie? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie – dzięki nam, każdy z Was będzie mógł przyczynić się do lepszego stanu środowiska, a jednocześnie wykorzysta naturalne zasoby planety w celu ogrzania domu.

 

Pompy ciepła to wydajne systemy, które pozwalają na ogrzanie domu tylko i wyłącznie dzięki otoczeniu. Możesz wybrać jedno z proponowanych rozwiązań – instalacje mogą pobierać ciepło z powietrza, wód gruntowych lub jezior czy rzek, a także z gruntu.

 

Jeśli chcesz zadbać o jak najlepsze ogrzanie budynku w województwie warmińsko-mazurskim, skorzystaj z naszej oferty! Zadbamy nie tylko o stworzenie odpowiedniego systemu dla Ciebie, ale również o to, aby doradzić Ci wybór najlepszych rozwiązań, które sprawdzą się w Twoim konkretnym przypadku. Każdy z Was może być pewny, że nasi specjaliści zaprojektują dla Was taki system, który jak najlepiej wykorzysta naturalne zasoby znajdujące się na Warmii i Mazurach.

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart