POMPA CIEPŁA POWIETRZE – POWIETRZE

W skład instalacji wchodzi:

Pompa ciepła powietrze – powietrze

Pompy ciepła typu powietrze – powietrze zastosowanie mają w systemach centralnego ogrzewania bez podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Instalacja jest bardzo prosta i składa się z jednostki zewnętrznej w której dochodzi do produkcji energii oraz modułu wewnętrznego odpowiedzialnego za przekazanie ciepła lub chłodu do pomieszczeń.

Pompy te idealnie nadają się do ogrzewania domków letniskowych, pomieszczeń biurowych, hal magazynowych, wszystkich pomieszczeń gdzie ogrzewanie nie jest przekazywane w sposób ciągły oraz gdzie wymagane jest szybkie nagrzanie powietrza wewnętrznego. Pompa ciepła powietrze – powietrze ogrzewa bezpośrednio powietrze znajdujące się w pomieszczeniu, podnosząc jego temperaturę w krótkim czasie.

Współpracujemy z dwoma wiodącymi producentami pomp ciepła powietrze-powietrze. Sprawdź jakie możliwości posiada każdy z nich. Jeśli jesteś przekonany do któregoś z producentów zaznacz to sprawdź ceny pakietów.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart