POMPA CIEPŁA POWIETRZE – POWIETRZE

Chcesz zacząć ogrzewać swój dom w przyjazny dla środowiska sposób? W takim razie koniecznie postaw na nasze rozwiązania, takie jak pompy ciepła powietrze-powietrze! Wybierając tego typu urządzenie, w efektywny i ekologiczny sposób zadbasz o komfort cieplny w mieszkaniu przez cały rok. Zapoznaj się z ofertą już teraz i wybierz proponowane przez nas niezawodne urządzenie grzewcze w dobrej cenie!

Czym wyróżniają się pompy ciepła powietrze-powietrze?

Tego typu urządzenia są niezwykle wydajne. Przekształcają energię cieplną w powietrzu na energię potrzebną do ogrzania budynku. Działają nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem w różnych warunkach klimatycznych. Dodatkowo pompy te są znacznie mniej inwazyjne niż tradycyjne systemy grzewcze, co oznacza szybki i prosty proces montażu. Instalacja składa się z jednostki zewnętrznej, w której dochodzi do produkcji energii oraz modułu wewnętrznego odpowiedzialnego za przekazanie ciepła lub chłodu do pomieszczeń.

W jakich budynkach sprawdzą się pompy ciepła powietrze-powietrze?

Urządzenia grzewcze znajdują zastosowanie w systemach centralnego ogrzewania bez podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Idealnie nadają się do zapewnienia komfortu cieplnego m.in. w domkach letniskowych, przestrzeniach biurowych, halach magazynowych, a także we wszystkich pomieszczeniach, gdzie ogrzewanie nie jest przekazywane w sposób ciągły oraz gdzie wymagane jest szybkie nagrzanie powietrza wewnętrznego. Pompa ogrzewa bezpośrednio powietrze znajdujące się w danym pokoju, podnosząc jego temperaturę w krótkim czasie.

Zalety pomp ciepła powietrze-powietrze

Warto zdecydować się na zakup tego systemu grzewczego z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że pompa ciepła powietrze-powietrze jest ekonomiczna. Za sprawą swojej wysokiej efektywności wpływa na redukcję kosztów za ogrzewanie. Co więcej, przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego, ponieważ minimalizuje emisję dwutlenku węgla. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość chłodzenia pomieszczeń w cieplejsze miesiące, czyniąc go tym samym rozwiązaniem wielofunkcyjnym.

Cena pompy ciepła powietrze-powietrze

Nasza firma współpracuje z wiodącymi producentami, takimi jak Panasonic, Samsung i Mitsubishi co gwarantuje dostęp do najnowszej technologii oraz najwyższej jakości produktów. Dzięki temu możesz być pewien, że wybierasz sprzęt, który jest nie tylko efektywny, ale również trwały i niezawodny. Jeżeli chodzi o ceny pomp ciepła powietrze-powietrze, będą one zależne od wybranego modelu, a także jego specyfikacji. Koszt obejmuje zarówno dostawę, jak i montaż całego systemu grzewczego.

Możliwości dofinansowania na pompy ciepła powietrze-powietrze

Inwestycja w tego typu urządzenie grzewcze może być znacznie bardziej przystępna dzięki dostępnym programom dofinansowania. Projekty, takie jak Czyste Powietrze, Agroenergia, Moje Ciepło czy Ulga Termomodernizacyjna zapewniają pomoc finansową dla osób, które decydują się na przyjazną dla środowiska opcję w zakresie ogrzewania. To świetna okazja, aby zmniejszyć koszty montażu pompy ciepła powietrze-powietrze, jednocześnie ciesząc się wszystkimi korzyściami płynącymi z tego ekologicznego rozwiązania.

Pompa ciepła powietrze-powietrze – ciesz się komfortem cieplnym przez cały rok

Zastanawiasz się, jak w efektywny sposób ogrzać swój dom? Wystarczy, że zainwestujesz w pompę ciepła powietrze-powietrze! Dzięki temu urządzeniu zadbasz o komfort cieplny w budynku w ekologiczny sposób. Skorzystaj z oferty i przekonaj się, jak łatwo można cieszyć się ciepłem i chłodem bez wysokich rachunków. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dopasować idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb.

W skład instalacji wchodzi:

Pompa ciepła powietrze – powietrze

Pompy ciepła typu powietrze – powietrze zastosowanie mają w systemach centralnego ogrzewania bez podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Instalacja jest bardzo prosta i składa się z jednostki zewnętrznej w której dochodzi do produkcji energii oraz modułu wewnętrznego odpowiedzialnego za przekazanie ciepła lub chłodu do pomieszczeń.

Pompy te idealnie nadają się do ogrzewania domków letniskowych, pomieszczeń biurowych, hal magazynowych, wszystkich pomieszczeń gdzie ogrzewanie nie jest przekazywane w sposób ciągły oraz gdzie wymagane jest szybkie nagrzanie powietrza wewnętrznego. Pompa ciepła powietrze – powietrze ogrzewa bezpośrednio powietrze znajdujące się w pomieszczeniu, podnosząc jego temperaturę w krótkim czasie.

Współpracujemy z dwoma wiodącymi producentami pomp ciepła powietrze-powietrze. Sprawdź jakie możliwości posiada każdy z nich. Jeśli jesteś przekonany do któregoś z producentów zaznacz to sprawdź ceny pakietów.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart