POMPY CIEPŁA ŚLĄSKIE

Dzięki naszym propozycjom, możliwe będzie łatwe i ekologiczne zadbanie o ogrzanie domu mieszkalnego, budynku firmy, czy też kompleksu domków letniskowych lub hotelu. Nasza oferta skierowana jest do osób z województwa śląskiego, które chcą nie tylko zadbać o jak najlepsze rozwiązania, które będą ekologiczne i zgodne z pozyskiwaniem energii w sposób zrównoważony, ale również do osób, które chcą zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

 

Nasze pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla każdego – niezależnie od tego, w którym obszarze Śląska mieszkacie! W ramach naszej oferty możecie zarówno zdecydować się na instalację, która energię pobierała będzie z powietrza, akwenu wodnego, wód gruntowych, jak i samego gruntu.

 

Pompy ciepła to bogata oferta, z której każdy wybierze dla siebie idealne rozwiązanie. Dzięki naszym specjalistom i ich wiedzy oraz doświadczeniu, każdy z Was może liczyć na profesjonalne doradztwo i montaż instalacji systemu, który sprawdzi się najlepiej w danym obszarze i który spełni Wasze oczekiwania w stu procentach!

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart