Kontakt

Gwarantujemy wszechstronną pomoc na każdym etapie

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel

  skontaktuje się z TOBĄ!


  Dzięki rozbudowanej sieci oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, gwarantujemy krótkie terminy realizacji, łatwy dostęp do naszych instalatorów oraz szybką reakcję serwisową.

  https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

  JESTEŚMY LOKALNI

  Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

  Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

  NIE CZEKAJ i już dziś
  zainwestuj w ciepłe jutro!

  Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
  i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

  SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

  *Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

  © 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart