POMPY CIEPŁA ŚWIĘTOKRZYSKIE

Czy wiesz, jak dokładnie działają pompy ciepła? Wiele osób nie decyduje się na ten rodzaj instalacji, ogrzewającej dom tylko dlatego, że nie zna sposobu, w jaki pozyskiwana jest energia cieplna – a jest on wyjątkowo prosty!

 

Pobierane z środowiska naturalnego (np. z gruntu, wody lub powietrza) za pomocą czynnika chłodniczego ciepło kierowane jest do sprężarki, która zwiększa jego ciśnienie. Dzięki temu, czynnik chłodniczy zwiększa swoją temperaturę do tego stopnia, że przechodzi w stan gazowy. Jako gaz, przedostaje się do skraplacza, w którym przepływa również woda grzewcza – “odbiera” ona wówczas niejako ciepło i płynie dalej, do instalacji grzewczych oraz do naszych kranów i zaworów. Czynnik chłodniczy natomiast zostaje rozprężony i w tym stanie wraca do początku instalacji – koło się zamyka, a my możemy cieszyć się wyprodukowaną energią.

 

Nasze pompy to idealne rozwiązanie na miarę XXI wieku! Każdy z naszych Klientów z województwa świętokrzyskiego może skorzystać z tego systemu – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart