POMPY CIEPŁA KUJAWSKO-POMORSKIE

Jeśli interesuje Cię temat związany z ochroną środowiska, a także chcesz, aby Twój dom wyposażony był w instalacje, które umożliwią własną produkcję energii elektrycznej oraz grzewczej, nasza firma to idealne rozwiązanie! Strefa Pomp Ciepła specjalizuje się w montażach pomp ciepła i instalacji grzewczych ze wsparciem fotowoltaiki.

 

Szukasz sprawdzonego dostawcy rozwiązań w województwie kujawsko-pomorskim? Zapraszamy do kontaktu – z nami założysz odpowiednią instalację oraz zadbasz o jak najlepsze wykorzystywanie energii pochodzącej z przyrody. Z nami założysz również panele fotowoltaiczne, które zapewnią energie elektryczną na cały rok i pozwolą na samodzielne wytwarzanie energii – zarówno elektrycznej, jak i grzewczej.

 

Kujawsko-Pomorskie to idealne miejsce na stworzenie przyjaznego środowisku domu, który pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy. Nasi specjaliści zadbają o to, aby każdy z Was otrzymał idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb ofertę – zapraszamy do kontaktu! Dzięki nam rozpoczniecie wygodne życie, jednocześnie nie szkodząc przyrodzie.

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart