POMPY CIEPŁA MAŁOPOLSKIE

Mieszkasz w województwie małopolskim i marzysz o nowoczesnych rozwiązaniach, które sprawią, że Twój dom będzie nowoczesny, a jednocześnie przyjazny dla środowiska? Nasze pompy ciepła to idealne urządzenia dla każdego systemy, które umożliwią pozyskiwanie energii z powietrza, gruntu, wód gruntowych lub rzek i jezior, co sprawi, że Twój dom będzie miał mniejszy ślad węglowy!

 

Strefa Pomp Ciepła to specjaliści, którzy pomogą Wam wybrać odpowiednie rozwiązania dla każdego z Was. Dzięki odpowiedniej ekspertyzie, możliwe będzie dostosowanie takiego systemu, który pozwoli na pozyskiwanie największej ilości energii jak najtańszym kosztem.

 

W Małopolsce proponujemy kilka oddziałów naszej firmy, w których otrzymacie wsparcie naszych specjalistów, którzy nie tylko wyjaśnią szczegółowo jak działa proces pozyskiwania energii a następnie jej podgrzewania poprzez użycie sprężarki, ale również zaproponują dodatkowe udogodnienia, takie jak np. fotowoltaika.

 

Pompy ciepła to idealne rozwiązanie na XXI wiek – zaufaj nam i zacznij żyć w zgodzie ze środowiskiem!

 

Aktualnie budynki mogą być ogrzewane na różne sposoby. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań, które znacznie pomaga w oszczędzaniu i uzyskaniu niezależności od rosnących cen prądu, gazu czy opału są pompy ciepła. Małopolskie to województwo, do którego mieszkańców kierujemy naszą ofertę. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli domów oraz przedsiębiorstw, którym zależy na zmianie sposobu ogrzewania na bardziej ekonomiczny, a zarazem przyjazny środowisku.

Jak działa pompa ciepła?

Jest to ekologiczne źródło ciepła, które nie “produkuje” energii, a wykorzystuje ciepło z otoczenia (zależnie od konkretnego rodzaju urządzenia np. z gruntu lub wód gruntowych czy powietrza). Urządzenie w pewnym sensie “oddaje” energię pozyskaną ze środowiska do instalacji centralnego ogrzewania i wody użytkowej.

Dlaczego pompy ciepła są ekologiczne?

Małopolskie to województwo, w którym jakość powietrza daje sporo do życzenia. Warto więc postawić na przyjazne środowisku rozwiązania, które przyczyniają się do obniżenia emisji CO2. Idealny sposób ogrzewania obiektu nie wykorzystuje spalin, a zasoby naturalne. Tak właśnie działa pompa ciepła. Urządzenie pozwala na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej. Ponadto, nie wytwarzają one dymu, nie produkują popiołu ani żadnych innych substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego. W porównaniu z kotłami gazowymi są w stanie obniżyć emisję dwutlenku węgla przeciętnie o 20%. Przyczyniają się również do redukcji emisji gazów cieplarnianych. Co więcej, możliwa jest instalacja pomp ciepła z fotowoltaiką. Dzięki odpowiednim wyliczeniom taki duet jest w stanie obniżyć koszty ogrzewania oraz pozyskania energii elektrycznej.

Pompy ciepła – zalety

Dobroczynne działanie na środowisko to nie jedyna korzyść oferowanych przez nas instalacji do mieszkańców Małopolski. Montujemy urządzenia, które charakteryzują się bardzo wysoką klasą energetyczną zarówno wśród urządzeń grzewczych, jak i urządzeń do podgrzewania wody użytkowej. Zapewniają one możliwie najwyższy komfort termiczny mieszkańcom, jednocześnie nie podnosząc rachunków. Co więcej, taka instalacja podnosi wartość budynku. Obiekty z instalacjami wykorzystującymi odnawialne źródła energii są w cenie – łatwiej sprzedać np. dom z niskimi kosztami utrzymania.

Instalacja pompy ciepła – małopolskie

W domu czy w firmie? Nasza firma podejmuje się instalacji urządzeń zarówno na posesjach prywatnych, jak i komercyjnych w województwie małopolskim. Zasadniczo urządzenie składa się z dwóch części, jedna montowana jest wewnątrz obiektu, a druga na zewnątrz. Jednostka zewnętrzna pobiera ciepło z otoczenia, a wewnętrzna przekazuje je na instalację CWU oraz CO. Ponadto, pompy ciepła to urządzenia korzystające z odnawialnych źródeł energii (OZE), które są wspierane przez politykę Unii Europejskiej. Dodatkowo, istnieje wiele atrakcyjnych form dofinansowania, które znacznie obniżają koszty całej inwestycji i pozwalają cieszyć się nowoczesną i przyjazną środowisku technologią w domowym zaciszu.

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart