PROJEKTOWANIE I BUDOWA DOMÓW

Inwestorze

Planujesz budowę wymarzonego domu ?

Jesteś już w posiadaniu gotowego projektu ?

Myślisz o termomodernizacji budynku ?

Chcesz, aby Twój dom był energooszczędny ? …a może pasywny ?

Chcesz zamieszkać w komfortowych warunkach ?

Zdobywasz mnóstwo informacji w Internecie, ale nie wiesz, które są wiarygodne ?

Masz wiele wątpliwości i nie wiesz gdzie szukać wskazówek ?

Nie trać swojego cennego czasu i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Rozpoczęcie budowy własnego domu, wybór odpowiedniego projektu czy technologii budowania to decyzje, które zaliczają się do najpoważniejszych w życiu.

Posiadamy wiele certyfikatów branżowych, jednak ten upragniony to Certyfikowany Mistrz/Wykonawca/Nadzorca Budownictwa Pasywnego nadawany przez Passivhaus Institut Darmstadt.
Zobacz certyfikat


Posiadanie certyfikatu wydanego przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego oznacza , że weszliśmy do grona europejskich firm gwarantujących odpowiedni poziom świadczonych usług związanych z budownictwem pasywnym.

Budownictwo pasywne to nasza pasja. Dowodem na to jest podjęcie się zadania przebudowy murowanej stodoły z 1891 roku na dom zeroenergetyczny w standardzie budynku pasywnego. Nasza rola polega na stworzeniu dokumentacji projektowej i nadzorze inwestycyjnym.

Zapraszamy do śledzenia dziennika budowy w aktualnościach.

 

Na zdjęciu przyszły dom zeroenergetyczny

Doradztwo w zakresie budownictwa pasywnego i energooszczędnegoŚwiadczymy usługi konsultingowe w zakresie projektowania i budowy domów pasywnych i energooszczędnych z uwzględnieniem doboru kluczowych instalacji, tj. centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Traktujemy dom z jego wszystkimi systemami jako jeden, sprawnie działający organizm. Zawsze podkreślamy, że dom pasywny, energooszczędny to nie tylko dom o niskim zapotrzebowaniu na energię, ale również dom w którym żyje się komfortowo przez cały rok.

Oferta konsultingowa skierowana jest do inwestorów rozpoczynających budowę domu oraz osób decydujących się na termomodernizację istniejącego domu.

Oferta obejmuje:

1. Dobór odpowiedniej technologii budowy domu.

2. Dobór odpowiedniej izolacji cieplnej dla zapewnienia standardu domu pasywnego lub energooszczędnego. Wyliczenia wykonywane są w programie do projektowania budynków pasywnych PHPP. Pozwala to na dokładne wyliczenie zapotrzebowania na moc cieplną oraz roczne koszty ogrzewania budynku i zużycia ciepłej wody użytkowej.

3. Dobór odpowiedniej stolarki okiennej i drzwiowej dla zapewnienia założonego standardu energetycznego budynku.

4. Dobór odpowiednich materiałów do „ciepłego” montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Omówienie sposobu montażu.

5. Dobór odpowiedniego materiału i sposobu montażu poszczególnych elementów odpowiedzialnych za zachowanie szczelności powietrznej budynku.

6. Dobór oraz schemat instalacji centralnego ogrzewania, tzw. górnego źródła z oszacowaniem całkowitego kosztu montażu .

7. Dobór oraz schemat instalacji z pompą ciepła, uwzględniając możliwość wykorzystania chłodzenia aktywnego z oszacowaniem całkowitego kosztu montażu.

8. Dobór oraz schemat wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła ( rekuperacji ) z oszacowaniem całkowitego kosztu montażu.

9. Konsultacje telefoniczne w trakcie budowy domu.

Jakie korzyści płyną z konsultacji ?

Jak zaoszczędzić na wydatkach związanych z ogrzewaniem pompą ciepła?

Zaoszczędzisz na budowie domu !

Sporządzimy głęboką analizę projektu pod względem efektywności energetycznej. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy dostrzec nieprawidłowości w ofertach, tj. zawyżone ceny w porównaniu do cen rynkowych, zawyżone ceny w stosunku do jakości produktów, błędy w doborze materiałów itp. Już na etapie pierwszych konsultacji – weryfikacji otrzymanych ofert nie tylko zwróci Ci się 2500 zł, ale zaoszczędzisz znacznie więcej.

Będziesz miał więcej czasu dla siebie !

Już nie będziesz musiał poświęcać swojego cennego, wolnego czasu na przeglądaniu stron internetowych w celu poszukiwania wszelkich informacji.

Unikniesz niepotrzebnych stresów !

Będziesz miał gwarancję, że dom w którym mieszkasz zbudowany jest z zachowaniem najwyższych standardów energetycznych. Nie będziesz się co miesiąc martwić, że oprócz raty kredytu trzeba opłacić wysokie rachunki za energię.

„Telefon do przyjaciela”

Będziesz miał możliwość skorzystania z telefonu do eksperta. Nie raz, ale zawsze wtedy, kiedy pojawi się jakaś wątpliwość na etapie projektu lub budowy domu.

Zbuduj FAJNY dom !

Dowiedz się więcej

Zadzwoń lub napisz do nas 663 747 718

poludnie@strefapompciepla.pl

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart