POMPA CIEPŁA POWIETRZE – WODA TYPU MONOBLOK

W skład instalacji wchodzi:

Pompa ciepła powietrze – woda typu MONOBLOK

Współpracujemy z wiodącymi producentami pomp ciepła. Sprawdź jaki zakres mocy grzewczej posiada każdy z nich. Jeśli jesteś przekonany do któregoś z producentów zaznacz to sprawdź ceny pakietów.Podgrzewacze ciepłej wody użytkowej

Zbiornik ciepłej wody użytkowej

Podgrzewacze dedykowane do współpracy z pompami ciepła. Charakteryzują się dużą powierzchnią wężownicy, dzięki której szybko podgrzewamy wodę. Pojemność podgrzewacza dobieramy w zależności od zapotrzebowania na C.W.U. Pojemność od 250 do 500 litrów.. Powierzchnie wewnętrzne ze stali pokryte są emalią ceramiczną dla ochrony przed korozją. Dodatkową ochronę stanowi anoda magnezowa. Podgrzewacze posiadają doskonałą izolację cieplną dzięki której ograniczają straty ciepła.

Bufor centralnego ogrzewania

Bufor centralnego ogrzewania

Spełnia rolę dużego sprzęgła w celu zrównoważenia hydraulicznego. Daje również możliwość zastosowania strefowego regulowania temperaturą w pomieszczeniach oraz pozwala na podpięcie istniejącego urządzenia grzewczego. Obowiązkowo montowany przy mieszanym układzie C.O. – podłogówka/grzejniki. Pojemność 80 litrów

Grzałka elektryczna C.O.

Grzałka elektryczna C.O.

jako zabezpieczenie komfortu cieplnego poniżej punktu biwalencyjnego. W zależności od modelu pompy ciepła może być zintegrowana z pompą ciepła lub zamontowana w buforze C.O. W każdym przypadku sterowana jest poprzez automatyczne ustawienia na regulatorze pompy ciepła. Moc grzałki dobierana jest w zależności od wielkości i zapotrzebowania na ciepło domu ( od 3 kW do 7,5 kW ).

Grzałka elektryczna C.W.U.

Grzałka elektryczna C.W.U.

jako zabezpieczenie C.W.U. poniżej. W zależności od modelu pompy ciepła może być zintegrowana z pompą ciepła lub zamontowana w podgrzewaczu C.W.U.. Moc grzałki 2 kW

Pompa obiegowa

Pompa obiegowa

obwodu centralnego ogrzewania. Energooszczędna pompa Wilo Yonos Pico. Minimalne zapotrzebowanie mocy wynosi zaledwie 4 Waty. W ciągu roku pompa zużywa jedynie 49 kWh!

Pompa cyrkulacyjna

Pompa cyrkulacyjna

do ciepłej wody użytkowej WILO Star-Z NOVA. Energooszczędna pompa zużywa tylko od 2 do 4,5 W, co przekłada się na roczny koszt eksploatacji w wysokości około 7 zł.

Zawór mieszający z siłownikiem

Zawór mieszający z siłownikiem

firmy Afriso. Stosowany jest tylko przypadku mieszanej instalacji centralnego ogrzewania – podłogówka/grzejniki. Montowany jest na obiegu C.O. instalacji ogrzewania podłogowego. Jego zadaniem jest obniżenie temperatury zasilania obiegu C.O.

Naczynia przeponowe

Naczynia przeponowe

do c.w.u. oraz do c.o. Element instalacji centralnego ogrzewania zabezpieczający układ podczas nadmiernego wzrostu ciśnienia czynnika grzewczego.

Otulina izolacyjna

Otulina izolacyjna

wykonana z wysokiej jakości pianki polietylenowej o zamkniętych porach, dzięki której unikamy strat ciepła.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart