GRUNTOWA POMPA CIEPŁA

Świadczymy usługi w zakresie dostawy oraz montażu energooszczędnych urządzeń grzewczych wykorzystujących energię zgromadzoną w powierzchni Ziemi, według wprowadzonej przez nas oficjalnej standaryzacji. Każda oferowana przez nas pompa ciepła gruntowa to kompletnie wyposażone urządzenie w jednej obudowie. Posiada zintegrowany podgrzewacz CWU, grzałkę elektryczną, a także elementy odpowiedzialne za obieg górnego i dolnego źródła klasy A.

Gruntowa pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie dla domów energooszczędnych – jak sama nazwa wskazuje, energia potrzebna do celów grzewczych jest pozyskiwana z warstw powierzchniowych ziemi. To właśnie one nagrzewają się od promieni słonecznych, magazynując energię, którą można następnie wykorzystać za pomocą dedykowanego urządzenia. Temperatura ziemi pozostaje stała niezależnie od sezonu, zapewniając wysoką wydajność energetyczną przez cały rok.

Współpracujemy z wiodącymi producentami pomp ciepła. Sprawdź jaki zakres mocy grzewczej posiada każdy z nich. Jeśli jesteś przekonany do gruntowej pompy ciepła to prosimy o kontakt tel.663 747 718 lub email: biuro@strefapompciepla.plZbiornik ciepłej wody użytkowej

Zbiornik ciepłej wody użytkowej

Wszystkie oferowane przez nas pompy gruntowe posiadają wbudowany podgrzewacz CWU znajdujący się w module wewnętrznym. W zależności od producenta jego pojemność wynosi około 180-230 litrów.

Bufor centralnego ogrzewania

Bufor centralnego ogrzewania

Spełnia rolę dużego sprzęgła w celu zrównoważenia hydraulicznego. Daje również możliwość zastosowania strefowego regulowania temperaturą w pomieszczeniach oraz pozwala na podpięcie istniejącego urządzenia grzewczego. Obowiązkowo montowany przy mieszanym układzie C.O. – podłogówka/grzejniki. Pojemność 80 litrów

Pompa obiegowa

Pompa obiegowa

obwodu centralnego ogrzewania. Energooszczędna pompa Wilo Yonos Pico. Minimalne zapotrzebowanie mocy wynosi zaledwie 4 Waty. W ciągu roku pompa zużywa jedynie 49 kWh!

Ilość zastosowanych pomp obiegowych zależy od ilości obiegów grzewczych. Im większy dom tym więcej obiegów. Więcej informacji na temat górnego źródła ciepła znajdziesz TUTAJ.

Pompa cyrkulacyjna

Pompa cyrkulacyjna

do ciepłej wody użytkowej WILO Star-Z NOVA. Energooszczędna pompa zużywa tylko od 2 do 4,5 W, co przekłada się na roczny koszt eksploatacji w wysokości około 7 zł.

Zawór mieszający z siłownikiem

Zawór mieszający z siłownikiem

firmy Afriso. Stosowany jest tylko przypadku mieszanej instalacji centralnego ogrzewania – podłogówka/grzejniki. Montowany jest na obiegu C.O. instalacji ogrzewania podłogowego. Jego zadaniem jest obniżenie temperatury zasilania obiegu C.O.

Naczynia przeponowe

Naczynia przeponowe

do c.w.u. oraz do c.o. Element instalacji centralnego ogrzewania zabezpieczający układ podczas nadmiernego wzrostu ciśnienia czynnika grzewczego.

Otulina izolacyjna

Otulina izolacyjna

wykonana z wysokiej jakości pianki polietylenowej o zamkniętych porach, dzięki której unikamy strat ciepła.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart