POMPY CIEPŁA KONIN

Chciałbyś dołączyć do szerokiego grona osób korzystających z urządzeń grzewczych, które produkują energię w zrównoważony i ekologiczny sposób? Nic prostszego! Poznaj ofertę naszej firmy i zdecyduj się na jedno z nowoczesnych rozwiązań dla domów jednorodzinnych i innych obiektów mieszkalnych. Naszym Klientom proponujemy pompy ciepła SPLIT i MONOBLOK, urządzenia typu powietrze-woda, powietrze-powietrze i gruntowe, a także warianty dostosowane do współpracy z systemem CWU i instalacją fotowoltaiczną. Doradzamy w wyborze urządzeń od takich producentów, jak Panasonic, Samsung, NIBE, Mitsubishi, Kołton oraz innych cenionych firm.

Oddział obsługuje tereny Konina. Z chęcią pomożemy Klientom z Konina i okolic w wybraniu i w montażu wysokowydajnego urządzenia grzewczego. Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z naszym biurem jest kontakt email na adres biuro@strefapompciepla.pl oraz telefonicznie pod nr tel. 663747718.
Zapraszamy!

Telefon 663747718

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@strefapompciepla.pl

62-500 Konin
woj. wielkopolskie
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart