Jesteś właścicielem mieszkania? Otrzymaj dofinansowanie do pompy ciepła z programu „Ciepłe Mieszkanie”

 

Z pewnością nie raz słyszeliśmy w mediach, że w ostatnich czasach znacznie zwiększyła się ilość generowanych przez naszą cywilizację zanieczyszczeń powietrza, spalin czy pyłów. Dlatego też należy podjąć działania, które sprawią, że nasze powietrze będzie czystsze.

 

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór do programu priorytetowego „Moje Ciepło”. W ramach projektu można otrzymać dofinansowanie do pomp ciepła w wysokości do 21 tysięcy złotych. Budżet programu wynosi 600 mln zł.

 

Prowadzisz gospodarstwo rolne? Możesz sporo zaoszczędzić dzięki dofinansowaniu z programu „Agroenergia”

Ulga termomodernizacyjna daje możliwość odliczenia od podatku wydatków poniesionych na realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych w jednorodzinnych budynkach mieszkalnych. Chodzi tutaj realizacje, które poprawiają efektywność energetyczną już istniejących budynków.

Od wielu lat, przy montażu instalacji fotowoltaicznych możemy korzystać ze wsparcia programu Mój Prąd. Ruszyła nowa odsłona tego dofinansowania – Mój Prąd 5.0., obejmująca również dopłaty do montażu pomp ciepła i magazynów energii.
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart