Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.pl

Pompy Ciepła Łódzkie

 

Jeśli szukasz firmy, która pozwoli Ci na stworzenie idealnego domu, który nie tylko spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ale również będzie wykorzystywał odnawialne źródła energii to jesteś w dobrym miejscu! Strefa Pomp Ciepła to świetne rozwiązanie dla każdego z województwa łódzkiego oraz okolic – zaproponujemy Wam wydajne systemy, które wesprą funkcjonowanie budynku oraz pozwolą na zaoszczędzenie pieniędzy oraz bycie samowystarczalnym.

Proponowane przez nas produkty to zarówno systemy grzewcze, jak i fotowoltaika. Dzięki temu, że wykorzystują one odnawialne źródła energii, możliwe będzie nie tylko zaoszczędzenie pieniędzy i uniezależnienie się od dostawców energii, ale również życie zgodnie z poszanowaniem środowiska i świadomością, że nie mamy tak dużego udziału w zanieczyszczeniach jak nasi sąsiedzi.

Pompy ciepła to wiele różnych wariantów, a nasi specjaliści z Łodzi i okolic zadbają o dopasowanie najlepszego modelu do Waszych budynków. Z nami zaoszczędzicie pieniądze oraz pozwolicie odetchnąć planecie – zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.

OKAZJA!Fotowoltaika w pakiecie z Pompą Ciepła za 2999 zł brutto/1 kWp