POMPY CIEPŁA ŁÓDZKIE

Jeśli szukasz firmy, która pozwoli Ci na stworzenie idealnego domu, który nie tylko spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ale również będzie wykorzystywał odnawialne źródła energii to jesteś w dobrym miejscu! Strefa Pomp Ciepła to świetne rozwiązanie dla każdego z województwa łódzkiego oraz okolic – zaproponujemy Wam wydajne systemy, które wesprą funkcjonowanie budynku oraz pozwolą na zaoszczędzenie pieniędzy oraz bycie samowystarczalnym.

 

Proponowane przez nas produkty to zarówno systemy grzewcze, jak i fotowoltaika. Dzięki temu, że wykorzystują one odnawialne źródła energii, możliwe będzie nie tylko zaoszczędzenie pieniędzy i uniezależnienie się od dostawców energii, ale również życie zgodnie z poszanowaniem środowiska i świadomością, że nie mamy tak dużego udziału w zanieczyszczeniach jak nasi sąsiedzi.

 

Pompy ciepła to wiele różnych wariantów, a nasi specjaliści z Łodzi i okolic zadbają o dopasowanie najlepszego modelu do Waszych budynków. Z nami zaoszczędzicie pieniądze oraz pozwolicie odetchnąć planecie – zapraszamy do kontaktu!

Pompa ciepła – zalety

Zastanawiasz się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze zalety pomp ciepła, które pomogą Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji.

 • Energooszczędność – samo urządzenie nie pobiera dużej ilości energii, a dodatkowo może być również zasilane fotowoltaiką z którą staje się niemalże całkowicie darmowym ogrzewaniem.
 • Bezpieczeństwo – brak ryzyka wybuchu lub zaczadzenia.
 • Wysoki komfort użytkowania – oszczędność czasu i pieniędzy. Urządzenie jest bezobsługowe i nie wymaga dokładania paliwa. Jego eksploatacja ogranicza się jedynie do odpowiednich ustawień regulatora i dostosowania pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkowników. Znika również potrzeba szukania dobrego paliwa w dobrej cenie. W przypadku niektórych źródeł ciepła to właśnie rodzaj paliwa wpływa na trwałość i awaryjność kotła oraz koszty ogrzewania domu/wody.
 • Grzanie i chłodzenie – oprócz ogrzewania pomieszczeń takie urządzenie może je również chłodzić, podnosząc jednocześnie komfort przebywania w domu latem.
 • Ekologia – brak emisji spalin do środowiska. Wybierając te rozwiązania, realnie wpływasz na poprawę jakości powietrza! To również dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą ubiegać się o niskooprocentowany kredyt lub inną formę dofinansowania na inwestycję.
 • Długa żywotność – przy odpowiedniej instalacji urządzenie może działać bezproblemowo przez kilkadziesiąt lat.

 

W przypadku nowego budownictwa wybór pompy ciepła zmniejsza koszt budowy domu, np. w województwie łódzkim. Eliminowana jest potrzeba budowy komina czy magazynu opału. Co więcej, czy wiesz, że średnio dwie trzecie kosztów utrzymania budynku związane są z jego ogrzewaniem? W porównaniu do ogrzewania elektrycznego lub kotłowni taka inwestycja zwraca się zaledwie w ciągu kilku lat.

Nowoczesne rozwiązanie do Twojego domu – pompa ciepła

Produkowane aktualnie urządzenia są oszczędnym, niezawodnym oraz przyjaznym dla środowiska naturalnego źródłem ciepła, które doskonale sprawdzają się zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach w województwie łódzkim i nie tylko. Zastanawiasz się, jakie są Twoje opcje? W zależności od wykorzystywanego odnawialnego źródła energii i podłączenia instalacji masz do wyboru kilka atrakcyjnych rozwiązań, mianowicie pompy ciepła:

 • powietrze – woda typu SPLIT i typu MONOBLOK
 • powietrze – powietrze
 • gruntowe
 • do CWU
 • z fotowoltaiką

 

Oczywiście każda z nich spełnia najwyższe standardy efektywności energetycznej. Ponadto, warto dodać, że pompy ciepła z powodzeniem wykorzystywane mogą być nie tylko w nowych budynkach, ale i tradycyjnym budownictwie. Mogą być one eksploatowane samodzielnie lub razem z istniejącymi już systemami grzewczymi: olejowymi, gazowymi i tymi na paliwa stałe. O pomoc w podjęciu najlepszej decyzji najlepiej zwrócić się do nas. Mieszkasz np. w województwie łódzkim i szukasz instalatora, który profesjonalnie i kompleksowo montuje niezawodne pompy ciepła? Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej opcji dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart