POMPY CIEPŁA LUBUSKIE

Jeśli bliskie Ci są kwestie związane z ochroną środowiska i chcesz zadbać o jak najlepsze systemy, które pozwolą Ci na spełnienie podstawowych potrzeb mieszkalnych, z pewnością zachwyci Cię nasza oferta! Strefa Pomp Ciepła to nie tylko instalacje grzewcze, ale również fotowoltaika oraz wszelkiego rodzaju modernizacje, dzięki którym możliwe będzie dbanie o środowisko przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy.

 

W naszych oddziałach w województwie lubuskim możliwe jest zapoznanie się z szeroka oferta propozycji pozwalających na wprowadzenie wyjątkowych modernizacji w Waszych domach, budynkach czy firmach. Pompy ciepła i ich różnorodne warianty (czyli np. te pobierające energię z ziemi lub powietrza) umożliwią jak najlepsze ogrzanie domu (zarówno, jeśli chodzi o grzejniki, podłogówkę, jak i wodę), a fotowoltaika sprawi, że prąd pozyskiwany będzie z energii słonecznej.

 

Jesteś z Lubuskiego i chcesz zadbać o odpowiedni stan swojego budynku? U nas uzyskasz wsparcie od początku procesu, aż do momentu, w którym oddamy gotowy system w Twoje ręce – zapraszamy!

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart