POMPY CIEPŁA PODKARPACKIE

Dla wielu osób, Podkarpacie może kojarzyć się z zielonymi terenami, spokojem i pięknymi krajobrazami. Warto zadbać o te tereny i nie dopuścić do negatywnego wpływu wykorzystywanych obecnie systemów na środowisko naturalne.

 

Strefa Pomp Ciepła to firma, która sprawi, że Wasze domy, placówki czy budynki firmowe lub usługowe będą zaopatrzone w energię cieplną pochodzącą ze zrównoważonych źródeł. Montaż odpowiedniej instalacji, która wykorzystuje energię odnawialną, pozwoli na całkowite uniezależnienie się od dostawcy, za czym idzie obniżenie kosztów oraz wygodę związana odpornością na jakiekolwiek wahania cen. Dodatkowo, zadbasz o środowisko poprzez korzystanie ze zrównoważonych źródeł!

 

Pompy ciepła, które proponujemy w m.in. województwie podkarpackim, pozwolą na pozyskiwanie energii z powietrza, wód gruntowych, akwenów wodnych, oraz samej ziemi. Nie musi panować tam wysoka temperatura – wystarczy nawet temperatura poniżej zera, aby system, za pomocą sprężarki, wytworzył kilkudziesięciostopniową temperaturę, która zasili kaloryfery, instalacje podłogowe czy umożliwi podgrzanie wody.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart