POMPY CIEPŁA MAZOWIECKIE

Kwestia ekologii jest obecnie nieustannie poruszana i w zasadzie nie ma już takiej sfery życia, w której nie zwracałoby się uwagi na ochronę środowiska. Budowanie świadomości w tym obszarze oraz wdrażanie przyszłościowych rozwiązań mających na celu zmniejszenie naszego śladu węglowego to kluczowe elementy, których zadaniem jest zapobieganie dalszej drastycznej degradacji ekosystemu. Świetnie w tym przypadku sprawdzają się innowacyjne technologie, które pozwalają na efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, a wśród opcji najczęściej wymienianych są przede wszystkim fotowoltaika oraz pompy ciepła. W Polsce te rozwiązania cieszą się aktualnie ogromną popularnością, a Strefa Pomp Ciepła działająca na terenie całego kraju, w tym również w województwie mazowieckim, jest firmą oferującą fachowe wsparcie oraz profesjonalny montaż wydajnych, ekonomicznych i ergonomicznych instalacji.

Energooszczędny i samowystarczający budynek

Obowiązujące od stycznia 2021 przepisy budowlane priorytetowo traktują kwestię energooszczędności oraz pasywności nowych, modernizowanych oraz rozbudowywanych obiektów o przeznaczeniu zarówno mieszkalnym, jak i komercyjnym. Nacisk kładzie się nie tylko na montaż trzyszybowych okien czy termoizolację z odpowiednich materiałów, ale również na stosowanie nowoczesnych i ekologicznych systemów grzewczych. Inwestorzy są więc zobligowani do wybrania takiej instalacji, której działanie nie będzie wiązało się z emisją do atmosfery szkodliwych produktów powstających podczas spalania paliw stałych, m.in. gazów cieplarnianych oraz CO2. Pompy ciepła są w tym przypadku doskonałą opcją i po prostu świetną inwestycją w przyszłość, a ich sposób działania sprawia, że mogą służyć zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i ich chłodzenia.

Nowoczesne instalacje dla domów pasywnych

Gruntowe, powietrze-powietrze lub powietrze-woda typu SPLIT lub MONOBLOK – bez względu na wariant, każda nowoczesna pompa ciepła bardzo dobrze sprawdzi się w swojej roli podnosząc pasywność budynku. Użytkownicy, którzy już zdecydowali się na to rozwiązanie cenią sobie przede wszystkim jego wygodę, bezpieczeństwo, wydajność oraz odczuwalne już po krótkim czasie od rozpoczęcia eksploatacji oszczędności. Wymieniając liczne atuty tego systemu warto przede wszystkim nadmienić, że instalacja z pompą ciepła nie wymaga stosowania palnego paliwa, co przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa. Eliminuje też konieczność tworzenia przyłącza gazowego, przeznaczania osobnego pomieszczenia na kotłownię i skład opału czy też regularnego korzystania z usług kominiarza. Prawidłowo zabudowana pracuje cicho, a jej obsługa nie stwarza użytkownikom większego problemu.

Strefa Pomp Ciepła – punkty obsługi w województwie mazowieckim

Jako centrum kraju, w którym znajduje się stolica, Mazowieckie to najbardziej zaludnione województwo w Polsce. Nie pozostaje to bez przyczyny na środowisko – tak wiele osób, z których każdy nie tylko przemieszcza się po regionie, ale również mieszka, zużywa prąd i ogrzewa wodę, nie może mieć neutralnego wpływu na otaczającą przyrodę. Dodatkowo, wszyscy wiemy, że ceny w Warszawie i okolicach często są wyższe niż w innych częściach kraju.Na szczęście mamy na to sposób! Strefa Pomp Ciepła to firma, która pozwoli Wam na instalację systemów, które świetnie sprawdzą się zarówno w domach, jak i budynkach z lokalami usługowymi czy firmach. Nasze rozwiązania to także fotowoltaika, która umożliwi samodzielnie wytwarzanie prądu i odcięcie się od wahań cen narzuconych przez dostawcę.

 

Pompy ciepła to wiele modeli – pozwolą one na pozyskiwanie energii zarówno z gruntu, wody, jak i powietrza. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie dla Was warianty i zaproponują najlepsze rozwiązanie.

 

Mieszkanie na Mazowszu nie musi być nieodpowiednie dla środowiska – z nami zminimalizujesz wykorzystywane przez siebie surowce oraz zaoszczędzisz pieniądze.

Montaż pompy ciepła w woj. mazowieckim

Warszawa, Radom, Piaseczno – to jedne z kilku lokalizacji w województwie mazowieckim, w których swoje punkty ma Strefa Pomp Ciepła. Dzięki nam dowiesz się więcej o technologiach przyszłości przeznaczonych do stosowania w budownictwie pasywnym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart