Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.pl

Pompy Ciepła Pomorskie

 

Szukasz sprawdzonego sposobu na ogrzewanie domu? A może marzysz o tym, aby Twoja firma pozyskiwała energię w sposób zrównoważony?

Wiele osób, nie tylko prywatnych, ale także spółek – szczególnie tych o profilu ekologicznym, jest zainteresowanych byciem przyjaznym dla przyrody. Jako firma warto zadbać, aby nie tylko produkować lub sprzedawać czy to opakowania wielorazowe, czy instalacje fotowoltaiczne lub jajka od kur z chowu ekologicznego, ale również po to, aby siedziba Waszej firmy odzwierciedlała Wasze wartości.

Pompy ciepła to wspaniałe rozwiązania, które pozwolą Wam zadbać o energię grzewczą w domu w sposób zgodny z zasadami pozyskiwania odnawialnych źródeł energii. W województwie pomorskim nasza firma ma wiele oddziałów, które umożliwią Wam dopasowanie odpowiedniego systemu do Waszych potrzeb.

Strefa Pomp Ciepła obsługuje całe Pomorze – dzięki nam zadbacie o zdobywanie energii grzewczej z powietrza, ziemi, wód gruntowych oraz z rzek czy jezior. Bezpieczna i godna zaufania instalacja sprawi, że zaoszczędzicie na rachunkach oraz zadbacie o życie zgodne z wymaganiami środowiska!

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.

OKAZJA!Fotowoltaika w pakiecie z Pompą Ciepła za 2999 zł brutto/1 kWp