POMPY CIEPŁA POMORSKIE

Szukasz sprawdzonego sposobu na ogrzewanie domu? A może marzysz o tym, aby Twoja firma pozyskiwała energię w sposób zrównoważony?

 

Wiele osób, nie tylko prywatnych, ale także spółek – szczególnie tych o profilu ekologicznym, jest zainteresowanych byciem przyjaznym dla przyrody. Jako firma warto zadbać, aby nie tylko produkować lub sprzedawać czy to opakowania wielorazowe, czy instalacje fotowoltaiczne lub jajka od kur z chowu ekologicznego, ale również po to, aby siedziba Waszej firmy odzwierciedlała Wasze wartości.

 

Pompy ciepła to wspaniałe rozwiązania, które pozwolą Wam zadbać o energię grzewczą w domu w sposób zgodny z zasadami pozyskiwania odnawialnych źródeł energii. W województwie pomorskim nasza firma ma wiele oddziałów, które umożliwią Wam dopasowanie odpowiedniego systemu do Waszych potrzeb.

 

Strefa Pomp Ciepła obsługuje całe Pomorze – dzięki nam zadbacie o zdobywanie energii grzewczej z powietrza, ziemi, wód gruntowych oraz z rzek czy jezior. Bezpieczna i godna zaufania instalacja sprawi, że zaoszczędzicie na rachunkach oraz zadbacie o życie zgodne z wymaganiami środowiska!

 

Jest to bardzo atrakcyjna alternatywa ogrzewania gazowego, elektrycznego czy olejowego. Na czym polega fenomen tych urządzeń? Przede wszystkim mogą być używane zarówno do ogrzewania domu, jak i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła, które oferujemy mieszkańcom województwa pomorskiego, posiadają wiele zalet. Dzięki specjalnej konstrukcji są to urządzenia ekologiczne, które nie zanieczyszczają środowiska, są bezobsługowe, proste w montażu, mają niskie koszty eksploatacji, a także są całkowicie bezpieczne.

Ekologiczne ogrzewanie a pompy ciepła

Jest to urządzenie w 100% ekologiczne. Podczas eksploatacji urządzenia nie emituje się żadnych spalin, dymu, popiołu ani innych szkodliwych dla środowiska naturalnego substancji. Jak działają pompy ciepła? Wykorzystują one zasoby naturalne. Zależnie od konkretnego modelu może być to ciepło geotermalne, wód gruntowych i powierzchniowych czy powietrza, które następnie zostaje przekształcone i używane do ogrzewania. Co ciekawe, chronią one klimat, ponieważ pobierają około trzech czwartych energii do ogrzewania z otaczającego nas środowiska. Ponadto, w odróżnieniu od typowych urządzeń grzewczych, potrzebują one do tego jedynie niewielkiej mocy elektrycznej do napędu.

Ile wynosi koszt instalacji pomp ciepła – pomorskie

Koszt inwestycji zależny jest od kilku czynników. Pod uwagę brany jest np. konkretny rodzaj urządzenia – czy wybieramy pompę ciepła powietrze-woda (np. Split lub Monoblok), powietrze-powietrze, gruntową, do CWU czy z fotowoltaiką. Czy będzie ona używana do ogrzewania pomieszczeń, podgrzewania wody użytkowej (lub basenowej) czy obu? Ważne są także wielkość i wykończenie budynku (rok budowy, powierzchnia użytkowa, rodzaj ścian zewnętrznych, izolacja termiczna budynku oraz liczba domowników. Do zmiennych należy również moc urządzenia grzewczego – im wyższa moc, tym więcej za nie zapłacimy. Niemniej jednak nieustannie rosnąca popularność oferowanego przez nas rozwiązania sprawia, że istnieje wiele możliwości uzyskania dotacji na ich instalację.

Jakie zalety ma pompy ciepła?

Zarówno w województwie pomorskim, jak i w całym kraju czynnikiem, który dla wielu osób okazuje się przekonujący do zamontowania takiej instalacji, jest obniżenie rachunków za ogrzewanie. Dzięki temu koszt całej inwestycji zwraca się w przeciągu nawet kilku lat. Dodatkowo, jest to rozwiązanie niemalże w 100% bezobsługowe. W odróżnieniu od wielu innych sposobów ogrzewania, w wypadku pomp ciepła nie ma potrzeby ciągłego czyszczenia i rozpalania pieca czy ładowania opału. Mogą być one zamontowane niemalże w każdym obiekcie, począwszy od domów jednorodzinnych i skończywszy na różnego rodzaju obiektach i lokalach. Co więcej, nie wymagają specjalnego pomieszczenia do montażu. Same urządzenia, w zależności od konkretnego modelu, mogą być umiejscowione np. w pralni, na poddaszu czy w piwnicy. Ponadto, w odróżnieniu od instalacji gazowej, należą one do jednych z najbezpieczniejszych sposobów ogrzewania obiektu – nie ma ryzyka wybuchu.

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart