POMPY CIEPŁA WIELKOPOLSKIE

Coraz więcej osób decyduje się na rozwiązania ekologiczne – nie tylko jeśli chodzi o codzienne wybory, które podejmujemy w sklepach czy podczas wybierania środka transportu, ale również podczas budowania domu czy remontowania mieszkania. Jednym ze zrównoważonych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju budynkach są systemy związane z pompami ciepła.

 

Mieszkasz w okolicach Poznania lub w województwie wielkopolskim i marzysz o pozyskiwaniu ogrzewania z wód gruntowych lub powietrza ? A może chcesz, aby klasyczna instalacja z kaloryferami lub woda w Twojej łazience i kuchni działała dzięki energii z powietrza lub gruntu? Nasze systemy pozwolą każdemu z Was na zrównoważone życie w energooszczędnym domu.

 

Pompy ciepła to idealne rozwiązania dla wszystkich domów – zarówno mieszkalnych, jak i tych, w których znajdują się biura oraz urzędy. Jeśli chcesz zadbać o to, aby korzystać z nowoczesnych technologii i jednocześnie być bliżej natury? Skorzystaj z oferty skierowanej do naszych Klientów z Wielkopolski i zaoszczędź planecie zanieczyszczeń – a sobie kosztów za ogrzewanie!

https://www.strefapompciepla.pl/wp-content/uploads/2023/01/instalator-300x158-1.png

JESTEŚMY LOKALNI

Wybierając usługi naszej firmy, w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się z bezpiecznego i wygodnego w obsłudze systemu grzewczego. Zajmujemy się montażem pomp ciepła powietrze-woda, powietrze-powietrze oraz gruntowych pomp ciepła. Instalujemy urządzenia typu split i monoblok od najlepszych producentów na rynku. Montujemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania budynków oraz wody użytkowej, realizujemy również inwestycje z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy w wyborze rozwiązań energooszczędnych, wydajnych i przyjaznych środowisku naturalnemu.

Z naszych usług mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić modernizację systemu ogrzewania, jak i inwestorzy, będący na etapie budowania nowego obiektu jedno- i wielorodzinnego.

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart