POMPY CIEPŁA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

 

biuro@strefapompciepla.pl

 

44-341 Gołkowice
woj. śląskie

 

Z roku na rok coraz więcej osób zainteresowanych jest inwestycją w przyjazne środowisku źródła energii. Atrakcyjnym rozwiązaniem na każdą kieszeń są wielofunkcyjne i komfortowe pompy ciepła. Jastrzębie-Zdrój to jedno z miast, do których mieszkańców skierowana jest nasza oferta. Proponujemy nowoczesne technologie, które stanowią doskonałą alternatywę dla standardowych systemów grzewczych wykorzystujących szkodliwe dla zdrowia i drogie paliwa kopalniane. Dowiedz się więcej o naszej ofercie na miarę Twoich potrzeb.

 

Czy pompa ciepła to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie?

Jeśli zależy Ci na:

  • trosce o środowisko naturalne – urządzenia nie emitują szkodliwych dla zdrowia i środowiska zanieczyszczeń. Do ogrzania domu wykorzystują za to energię odnawialną.
  • oszczędności miejsca – nie potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia na magazynowanie paliwa ani komina.
  • zwiększeniu wartości swojej nieruchomości – domy wyposażone w tę technologię zyskują na wartości.
  • oszczędności pieniędzy – efektywne źródło energii może znacznie obniżyć roczne koszty ogrzewania. Uniezależniasz się również od nieustannie rosnących cen paliw kopalnych.

 

… to wybór oferowanego przez nas rozwiązania może okazać się strzałem w dziesiątkę! Do wyboru masz kilka opcji, mianowicie pompa ciepła:

 

  • powietrze-woda typu SPLIT, powietrze woda typu MONOBLOK
  • powietrze-powietrze
  • gruntowa
  • do CWU
  • z fotowoltaiką

 

Szeroka gama możliwych opcji sprawia, że wspólnie możemy dobrać rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb danego obiektu. Ponadto, aktualnie wszyscy zainteresowani mają duży wybór różnych dotacji i form dofinansowania do inwestycji (np. “Moje Ciepło”, “Czyste Powietrze”, itp.), co sprawia, że zwraca się ona w jeszcze krótszym czasie.

 

Pompy ciepła – Jastrzębie-Zdrój

Nie czekaj i zmień swoje ogrzewanie na lepsze. Jeśli mieszkasz w Jastrzębiu-Zdroju i szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się montażem nowoczesnych systemów ogrzewania, to skontaktuj się z nami. Oferujemy fachowe doradztwo oraz profesjonalny i kompleksowy montaż pomp ciepła.
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart