POMPY CIEPŁA PODLASKIE

Nasze propozycje z pewnością zainteresują tych z Was, którzy marzą o zrównoważonym sposobie na pozyskiwanie energii grzewczej. Dzięki naszym rozwiązaniom, każdy z Was będzie mógł zadbać o ogrzewanie domu lub wody dzięki instalacji, która pobiera energię z powietrza, ziemi i wody (zarówno z akwenów, jak i zasobów gruntowych).

 

W ramach naszych usług, z chęcią zamontujemy pompy ciepła na terenie Podlasia – zarówno w domach mieszkalnych, jak i w firmach czy budynkach z lokalami użytkowymi. Takie instalacje umożliwią szybką i sprawną zamianę pozyskanej z przyrody energii na taką, która może bez problemu ogrzać domy czy wodę. Dzięki odpowiedniej sprężarce, system podwyższa temperaturę i kieruje ją w wybrane miejsce – czy to do kaloryferów, ogrzewania podłogowego czy też w celu podgrzania wody. Ciągłość procesu pozwoli na nieskończone ciepło w naszym domu!

 

W naszej ofercie znajdują się zarówno pompy, jak i inne instalacje umożliwiające zrównoważone pozyskiwanie energii. Zapraszamy do kontaktu każdego z województwa podlaskiego – razem zacznijmy dbać o planetę!

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart