CENTRALA

Do kontaktu z naszą centralą zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestycją w rozwiązania grzewcze, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. W naszej ofercie znajdują się urządzenia pochodzące od czołowych producentów – między innymi firm Samsung, Panasonic, Mitsubishi czy też polskiej marki Kołton. Z przyjemnością podejmiemy się doradztwa przy wyborze urządzenia odpowiedniego do potrzeb danego obiektu. Doskonała znajomość rynku i ugruntowana pozycja w branży sprawiają, że możemy oferować naszym Klientom tylko sprawdzone rozwiązania o świetnej jakości.

 

Pompy ciepłaGłogów, Lubin, Polkowice, Legnica, Wrocław i inne miejscowości
Nasza firma świadczy usługi budowania instalacji grzewczych oraz doradztwa przy wyborze pomp ciepła na terenie całej Polski. Klienci z poszczególnych części naszego kraju mogą liczyć na kompleksową obsługę przez dedykowaną danemu regionowi oddział. Centrala główna firmy znajduje się w Nielubi 37A , 67-231 Żukowice. Można skontaktować się z nami osobiście, telefonicznie lub poprzez formularz z zapytaniem ofertowym.

 

Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z naszym biurem jest kontakt email na adres biuro@strefapompciepla.pl oraz telefonicznie pod nr tel. tel: 663 747 718.

Telefon 663 747 718

 

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@strefapompciepla.pl
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart