POMPY CIEPŁA GŁOGÓW

Email biuro@strefapompciepla.pl

Telefon 663 747 718

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@strefapompciepla.pl

Współpraca z firmą SPC niesie wiele korzyści. Jedną z nich jest to, że dotrzemy do Ciebie bardzo sprawnie. Jak to możliwe? Tak się składa, że działamy aż w 80 miejscach na terenie kraju, w tym w Nielubi niedaleko Głogowa! Jeśli mieszkasz niedaleko i potrzebujesz pomocy przy montażu pompy ciepła, z przyjemnością Ci pomożemy. W razie potrzeby przyjeżdżamy też do naszych klientów, by obejrzeć wymiary budynku, w którym ma być zainstalowane ekologiczne urządzenie grzewcze. Tym samym jesteśmy w stanie wybrać takie, które najlepiej spełnia jego zapotrzebowanie na ciepło. Jeśli nie wiesz dokładnie, jakie ono jest, nie przejmuj się. Wyliczymy je dla Ciebie gratis!

Dzięki temu, że jesteśmy tak blisko, możemy sprawnie przeprowadzić wszelkie prace naprawcze – nie będziesz musiał długo czekać na naszą pomoc. Dbamy o to, by nasi klienci czuli się komfortowo na każdym etapie świadczenia usługi, również po dokonanym zakupie i zakończonych pracach montażowych.

Zielony Dolny Śląsk – Głogów i okolice

Nie od dziś wiadomo, że pompy ciepła to urządzenia ekologiczne, a ich zakup wiąże się z dbałością o środowisko naturalne. W naszym oddziale dostarczamy klientom sprzęt, dzięki któremu zatroszczą się o przyrodę. Co więcej, pomagamy im uzyskać dofinansowania w ramach prośrodowiskowych programów takich jak m.in. Czyste Powietrze czy Ulga Termomodernizacyjna.

Jakiego rodzaju urządzenia proponujemy?

W naszym asortymencie znajdują się ekologiczne pompy ciepła, które współpracują z fotowoltaiką. Poza tym oferujemy urządzenia grzewcze pobierające energię zarówno z powietrza, jak i gruntu. To, jakie wybierzesz, zależy od Twoich potrzeb oraz warunków mieszkaniowych. Jeśli nie wiesz, na które się zdecydować, możesz sięgnąć po nasze doradztwo – przyjedziemy na miejsce i wspólnie wybierzemy sprzęt, który będzie optymalnie ogrzewać Twoją przestrzeń.

Proponujemy doradztwo nie tylko przed dokonaniem zakupu. Również podczas montażu pompy może Ci towarzyszyć nasz przeszkolony doradca, który cierpliwie objaśni wszystkie etapy prac.

Mieszkasz w Głogowie? Znajdujemy się w Twoim sąsiedztwie – odwiedź nas i stwórz dla siebie ekologiczny dom!
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart