POMPY CIEPŁA LUBIN

Email biuro@strefapompciepla.pl

Telefon 663 747 718

Infolinia (w godz. 8:00 – 16:00)

biuro@strefapompciepla.pl

W SPC chcemy, by klienci mogli do nas łatwo dotrzeć niezależnie do tego, w którym miejscu Polski mieszkają. Z tego powodu mamy ponad 80 oddziałów w całym kraju. Jeśli mieszkasz w województwie dolnośląskim, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, bowiem swoje działania prowadzimy między innymi w okolicach Lubina!

 

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Sprzedajemy różne pompy ciepła, z których pomocą ogrzejesz swój dom czy wodę użytkową. W naszym asortymencie znajdują się też modele, które możesz podłączyć do paneli fotowoltaicznych i jeszcze bardziej opierać się na energii odnawialnej każdego dnia.

Jeśli nie wiesz, która pompa będzie optymalna dla Twojego domu, wykonamy dla Ciebie darmowe obliczenia i określimy, jakie jest jego zapotrzebowanie na ciepło. Co więcej, doradzimy przy wyborze odpowiedniego urządzenia. Możesz polegać na naszym doświadczeniu i wiedzy. Działamy na rynku od ponad 13 lat i mamy w centrali prywatne centrum szkoleniowe wyposażone w nowoczesny sprzęt, gdzie regularnie przeprowadzamy szkolenia i warsztaty.

 

Współpraca od początku do końca

Nasze wsparcie wychodzi poza oddział. Kiedy już wybierzesz pompę ciepła, zamontujemy ją w Twoim domu. Korzystamy z pomocy naszego działu technicznego, dzięki któremu każdą instalację wykonujemy sprawnie i z dostosowaniem do warunków panujących w mieszkaniu. Za każdym razem proponujemy wsparcie doradcy SPC, który nie tylko dopilnuje, żeby cały proces przebiegł bez zarzutu, ale również odpowie na wszystkie pytania, które mogą się u Ciebie pojawić w trakcie.

 

Uczciwość to podstawa

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest partnerskie podejście do naszych klientów. Przed zakupem pokazujemy pełny wykaz naszych pomp ciepła i materiałów, bez ukrytych kosztów. Dzięki temu od początku wiesz, jakie są warunki współpracy.

 

Awarie, usterki? Nie przejmuj się!

Jeśli kupiłeś już pompę ciepła, ale z jakiegoś powodu uległa uszkodzeniom, dołożymy wszelkich starań, żeby ją naprawić. Wiemy doskonale, jak działają nasze urządzenia, przez co wszystkie prace serwisowe przeprowadzamy sprawnie i skutecznie tak, aby każda osoba była usatysfakcjonowana z przeprowadzonych czynności.
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart