Pompy Ciepła
Porady

Pompy ciepła Samsung – opinie i recenzje

W ostatnich latach można zauważyć wzrost zainteresowania Polaków ekologicznymi urządzeniami, które pomagają zaoszczędzić pieniądze oraz zadbać o środowisko naturalne. Wśród nich wyróżnić można pompy ciepła, które cieszą się pozytywnymi opiniami i są chętnie montowane nie tylko w domach, ale także w budynkach przemysłowych. Ze względu na to, że na rynku dostępna jest szeroka gama tych urządzeń, wybór odpowiedniego modelu może być trudny. Warto więc dobrze przeanalizować potrzeby nieruchomości i jej mieszkańców oraz skorzystać z naszej pomocy jako doświadczonych specjalistów.

Jednym z bardzo popularnych, cenionych i zaufanych producentów o wielu dobrych opiniach, jest Samsung. To południowokoreańska grupa biznesowa z firmami działającymi w branżach produkcyjnych oraz usługowych. Samsung zajmuje się tworzeniem rozwiązań m.in. dla przemysłu samochodowego, elektronicznego, chemicznego i lotniczego, a Samsung Electronics dostarcza także urządzenia do ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji. Jeżeli chcesz poznać zalety pomp ciepła proponowanych przez tego producenta, a także opinie ich użytkowników, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Pompa ciepła Samsung

Pompy ciepła Samsung – sprawdzone i cenione urządzenia

Proponowane przez producenta pompy typu powietrze-woda to urządzenia, które są chętnie wybierane zarówno do budynków wymagających modernizacji, jak i tych, które dopiero powstają. Ze względu na to, że można znaleźć sprzęt w wersji monoblok i split, łatwo dopasować go do indywidualnych wymagań.

Zastanawiając się nad wyborem pompy ciepła Samsung, warto wiedzieć, że te urządzenia mają wiele zalet i pozytywnych opinii użytkowników. Przede wszystkim wyróżnia je precyzyjne wykonanie i trwałość, dzięki czemu będą służyły przez wiele lat. Poza tym jesteśmy ich Autoryzowanym Partnerem Serwisowym (APS), więc szybko można pozbyć się ewentualnych problemów. Dodatkowo możliwość ogrzewania oraz klimatyzacji pozwala zachować optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem.

Seria pomp ciepła Eco Heating System – modele dostępne na rynku

Urządzenia z serii Eco Heating System (EHS) to powietrzne pompy ciepła, dzięki którym można zarówno ogrzewać, jak i ochładzać przestrzeń w domu. Są one chętnie wybieranymi sprzętami, o świetnych opiniach, dlatego postaramy się przybliżyć poszczególne jednostki zewnętrzne.

  • EHS Mono mają innowacyjną technologię niewielki oraz lekki model, co ułatwia jego montaż. Dodatkowo w urządzeniu została zastosowana inwerterowa sprężarka, która sprawia, że jego wydajność jest dostosowywana do bieżącej sytuacji. Warto również wiedzieć, że ten model zapewnia m.in. szybkie odszranianie nawet przy temperaturze -25 stopni Celsjusza.
    Zdjęcie pompy ciepła Samsung Mono
  • EHS Mono HT Quiet to wysokotemperaturowa pompa ciepła zaprojektowana z myślą o rosnącym rynku modernizowanych kotłowni w domach wyposażonych w instalacje grzejnikowe.
    Pompa ciepła Samsung HT Mono Quiet
  • EHS Mono R290 to najnowsza propozycja od Samsung. Jest to również wysokotemperaturowa pompa ciepła, ale już z naturalnym czynnikiem chłodniczym R290 (propan). Dzięki szerokiej charakterystyce pracy i modulacji sprężarki urządzanie to jest doskonałym wyborem zarówno dla domów modernizowanych jak i nowych.
  • EHS Split to urządzenie, które świetnie sprawdza się przez cały rok i zbiera wiele pozytywnych opinii. Pracuje ono w bardzo efektywny i ekonomiczny sposób. Dodatkowo jego moc jest stale dostosowywana do aktualnych okoliczności. Warto również wiedzieć, że doskonale współpracuje on z takimi rozwiązaniami jak m.in. ogrzewanie podłogowe, podgrzewacz ciepłej wody użytkowej czy termostat pomieszczeniowy. Wśród zalet tego modelu można wymienić także jego cichą pracę czy dodatkową funkcję, która polega na zdmuchiwaniu śniegu. To właśnie dzięki temu może on zapewnić efektywną i sprawną pracę nawet w trudnych warunkach, co ma wpływ na jego pozytywne opinie.
  • EHS TDM Plus to działające w ekonomiczny sposób urządzenie marki Samsung, które umożliwia ogrzanie powietrza oraz wody, a także ochłodzenie przestrzeni. Dodatkowo automatyczne sterowanie zapewnia komfortową temperaturę w budynku oraz ciepłą wodę w grzejnikach i kranach. Jedno urządzenie do montażu to wiele zalet, wśród których wymienić można oszczędność pieniędzy oraz przestrzeni. Poza tym model posiada technologię TDM, dzięki czemu można sprawnie podgrzewać ogrzewanie podłogowe oraz nawiewać ciepłe powietrze.

Co należy wziąć pod uwagę przed zakupem pompy ciepła?

Urządzenia Samsung już od wielu lat cieszą się pozytywnymi opiniami wśród Klientów. Dotyczy to również produkowanych pomp ciepła. Za ich zakupem przemawia m.in. to, że mogą ogrzać wodę użytkową oraz pomieszczenie, a także ochłodzić przestrzeń. Będą one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają wielofunkcyjnych urządzeń.

Niezwykle istotną kwestią jest także dobranie sprzętu o odpowiedniej mocy grzewczej. Samsung, podobnie jak i inni producenci oferuje pod tym względem szeroki wybór. Modele mają wiele różnych wariantów oraz mocy, dzięki czemu można wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiednia dla konkretnej przestrzeni. Dużym atutem jest także to, że urządzenia z serii EHS dopasowują moc grzewczą do aktualnej sytuacji, zapewniając tym samym ekonomiczną pracę i oszczędności, co wpływa na dobrą opinię o tych pompach ciepła.

Kolejnym ważnym aspektem jest miejsce na montaż jednostki zewnętrznej. Jeżeli chce się je zaoszczędzić, dobrym wyborem będą pompy ciepła Samsung, ponieważ zajmują one nawet o 40% mniej miejsca niż konkurencyjne urządzenia.

Pompy ciepła Samsung – opinie i cena

Już wiesz o tym, że pompy ciepła Samsung cieszą się pozytywnymi opiniami wśród ludzi. Warto zwrócić uwagę na to, że osoby, które je zakupiły, wśród zalet wymieniają m.in. ich ekonomiczny sposób pracy, energooszczędność oraz to, że doskonale sprawdzają się razem z ogrzewaniem podłogowym oraz grzejnikowym. Poza tym użytkownicy zwracają również uwagę na wspomnianą kompatybilność oraz wielofunkcyjność. Pompa ciepła Samsung, pomimo tego, że ma dobre opinie, jest produktem, który charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Koszt urządzeń z serii EHS (Eco Heat System) wraz z ich montażem różni się w zależności od wybranego modelu i jego parametrów technicznych. Pompy od producenta Samsung montujemy w kwocie od ok. 28 tysięcy złotych do 45 tysięcy złotych. Cena zawiera montaż kompletnej instalacji wraz ze zbiornikiem C.W.U. oraz buforem C.O. Należy jednak mieć na uwadze możliwość obniżenia wydatków poprzez skorzystanie z dofinansowania. Wśród tych najpopularniejszych programów znajduje się „Czyste powietrze” oraz „Moje ciepło”.

Jeżeli szukasz sprawdzonych urządzeń, które cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników, pompy Samsung z pewnością będą świetnym wyborem. Jeśli masz do nas pytania, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą montażu gotowych pakietów z tymi urządzeniami dostępną na naszej stronie https://www.strefapompciepla.pl/marka/samsung/

wróc do blogaNIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart