Bez kategorii

Pompy ciepła Panasonic – najpopularniejsze serie

Nic dziwnego, że w przypadku montażu lub modernizacji instalacji grzewczych decydujemy się na urządzenia od sprawdzonych producentów – pompy ciepła są przecież inwestycją na długie lata. Poszukując sprzętu o wysokich parametrach i zadowalających walorach estetycznych warto sprawdzić, co do zaoferowania ma firma Panasonic – zdecydowanie jeden z czołowych dostawców urządzeń grzewczo-chłodzących tego typu na rynku. Pompy ciepła Panasonic Aquarea to sprzęt o wysokiej klasie energetycznej, szerokim zakresie jednostek mocy grzewczej oraz nowoczesnych sposobach sterowania. Jeśli rozważają Państwo modernizację instalacji lub planują montaż nowej, zachęcamy do zerknięcia na poniższą listę – być może któraś z serii wyda się interesująca. Nasi pracownicy pomogą w doborze konkretnego modelu z serii.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea High Performance

Tę serię firma Panasonic stworzyła z myślą o wymaganiach domów energooszczędnych i coraz popularniejszych domów pasywnych. Bardzo dobrze współpracują z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym. Nie powinno się ich montować w domach w których modernizujemy kotłownię opartą na wysokotemperaturowym ogrzewaniu grzejnikowym.

Seria HP pozwala na wybór pompy ciepła typu Split, Monoblok i ALL in One High Performance Split.

Dostępne moce grzewcze: 3 kW, 5 kW, 7 kW, 9 kW, 12 kW, 16 kW.

  • ALL in

 

Najwyższe wskaźniki efektywności elektrycznej, klasa energetyczna A+++, zasobnik na wodę o pojemności 185 l oraz kompaktowy układ pozwalający na zaoszczędzenie miejsca sprawiają, że ten typ urządzenia idealnie sprawdzi się w domach energooszczędnych.
Pompa ciepła PanasonicPompa ciepła Panasonic

 

Pompy ciepła Panasonic Aquarea T-CAP

Seria T-CAP to średniotemperaturowe pompy ciepła. Bardzo wydajne, które charakteryzują się stałą mocą grzewczą nawet do temperatury zewnętrznej -15 st.C. z możliwością zasilania obiegu grzewczego do 55 st.C. Dzięki temu idealnie pasują do modernizowanych kotłowni w domach w których zastosowano obieg grzejnikowy z temperaturą zasilania 50-55 st.C. oraz w domach w których znajduje się układ mieszany – grzejniki z podłogówką.

Seria T-CAP pozwala na wybór pompy ciepła typu Split, Monoblok i ALL in One T-CAP.

Dostępne moce grzewcze: 9 kW, 12 kW i 16 kW.
Pompa ciepła PanasonicPompa ciepła Panasonic

 

Pompy ciepła Panasonic Aquarea High Temperature

Seria HT to wysokotemperaturowe pompy ciepła. Bardzo wydajne, które charakteryzują się stałą mocą grzewczą nawet do temperatury zewnętrznej -15 st.C. z możliwością zasilania obiegu grzewczego do 65 st.C. Dzięki temu idealnie pasują do modernizowanych kotłowni w domach z niedostatecznym ociepleniem.

Seria HT pozwala na wybór pompy ciepła typu Split i Monoblok.

Dostępne moce grzewcze: 9 kW, 12 kW.

Pompy ciepła PanasonicPompa ciepła Panasonic

 

wróc do blogaNIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart