POMPY CIEPŁA ZŁOCIENIEC

Oddział Złocieniec

biuro@strefapompciepla.pl

78-520 Złocieniec
woj. zachodniopomorskie

 

 

 

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania powstały w odpowiedzi na rosnące potrzeby w zakresie wygodnego i taniego ogrzewania zarówno domów, jak i wody użytkowej. Dla wszystkich osób ze Złocieńca i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę obejmującą fachowe doradztwo oraz montaż właściwych pomp ciepła, dopasowanych pod wieloma względami zarówno do potrzeb budynku, jak i oczekiwań domowników. Poznaj naszą ofertę.

 

Jak działa pompa ciepła?

Urządzenia grzewcze wykorzystują darmową energię, której ogromne ilości znajdują się w naturalnych pokładach powietrza, gruntu oraz wody. Działają na podobnej podstawie co inne dobrze znane nam urządzenia – lodówki, w którym efektem ubocznym chłodzenia jest ciepło. W przypadku modeli powietrznych, energia pobierana jest z powietrza lub powietrza/wody, w wodnych energię pobiera się z wody gruntowej, a w przypadku gruntowej wykorzystywana jest energia słoneczna skumulowana w gruncie. Współczesne urządzenia to wysokoefektywne źródła energii zapewniające bardzo dobrą współpracę z niemalże każdym rodzajem instalacji grzewczej. To również całoroczne systemy, zapewniające optymalną temperaturę pomieszczeń o każdej porze roku.

 

Czy pompa ciepła jest dla mnie?

Jeśli chcesz zmniejszyć koszty eksploatacji Twojego domu i szukasz efektywnych, a zarazem ekologicznych rozwiązań, to pompa ciepła będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Ponadto, niektóre z urządzeń oprócz ogrzewania pomieszczeń mogą również pomóc Ci w ochłodzeniu temperatury latem. Sama obsługa urządzeń jest prosta i intuicyjna, a użytkowanie nie wymaga obsługi, uciążliwego dokładania paliwa czy regularnego i częstego czyszczenia. Wspólnie dobierzemy odpowiedni rodzaj oraz moc urządzenia, by możliwie jak najlepiej sprawowało swoją funkcję. Jeśli obawiasz się zbyt wysokich kosztów związanych z kupnem i montażem pomp ciepła, to z pewnością ucieszy się informacja o możliwych formach dofinansowania zakupu i instalacji ekologicznego urządzenia grzewczego. Nie czekaj i skontaktuj się z nami!
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart