POMPY CIEPŁA ZIELONA GÓRA

Oddział Zielona Góra

biuro@strefapompciepla.pl

66-010 Kaczenice
woj. lubuskie

 

Firma SPC ma oddziały na terenie całej Polski. Możesz nas odwiedzić w każdym rejonie kraju. Jeśli żyjesz na terenie województwa lubuskiego, skontaktuj się z naszym oddziałem w Zielonej Górze. Z chęcią obsłużymy wszystkich klientów mieszkających w tych okolicach. W naszym asortymencie znajdziesz pompy ciepła, które umożliwiają podgrzanie wody oraz powietrza. Możesz się na nie zdecydować, jeśli w Twoim mieszkaniu obecne jest wiele obiegów lub w przypadku mieszanej instalacji centralnego ogrzewania.

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko pompy ciepła lub zbiorniki na wodę, ale też urządzenia zabezpieczające. Kupisz u nas:

Orurowanie i otulina zapobiegają utracie ciepła. Z kolei naczynie przeponowe zabezpiecza układ na wypadek, gdy dojdzie do nadmiernego wzrostu czynnika grzewczego. Dostępne w naszej ofercie zawory mieszające obniżają temperaturę zasilania obiegu mieszanego stanowiącego połączenie grzejników i ogrzewania podłogowego.

 

Doradztwo i instalacja pomp ciepła

Jeśli nie wiesz, jaka pompa ciepła będzie najlepsza do Twojego mieszkania lub domu, skontaktuj się z zielonogórskim oddziałem i porozmawiaj z naszymi pracownikami. To doświadczeni specjaliści, którzy pomogą Ci wybrać urządzenie, które ogrzeje Twoją przestrzeń w sposób optymalny. Warto skontaktować się z oddziałem, jeśli w Twoim domu obecne jest kilka obiegów i/lub są to obiegi mieszane. Warto zaznaczyć, że sprzedajemy pompy współpracujące z instalacją fotowoltaiczną. Jeśli potrzebujesz doradztwa w tej kwestii, interesuje Cię, jaki jest koszt takiego systemu oraz kiedy zwrócą się wydatki, zadzwoń lub napisz do naszych pracowników w lubuskim oddziale.

Pomagamy też naszym klientom uzyskać dofinansowanie na montaz proponowanych przez nas urządzeń grzewczych. Bierzemy pod uwagę wielkość powierzchni grzewczej, a następnie montujemy instalację tak, by mogła niezawodnie utrzymywać wysoką temperaturę wody oraz powietrza w Twoim domu. Zapraszamy do kontaktu!
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart