POMPY CIEPŁA ŚWIDNIK

Oddział Świdnik

biuro@strefapompciepla.pl

21-040 Świdnik
woj. lubelskie

 

Szukasz sprawdzonych i ekonomicznych rozwiązań, które pozwolą Ci na ogrzanie domu? Skontaktuj się z nami. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, montażu oraz instalacji pomp ciepła w Świdniku. Współpracując z nami, zyskujesz innowacyjny system pobierający energię ze środowiska naturalnego i przetwarzający ją na domowe cele grzewcze. Ponadto, nowoczesne urządzenia z powodzeniem wykorzystywane mogą być do chłodzenia domu, np. latem. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i wybierz proekologiczne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Pompy ciepła – Świdnik i okolice

Od wielu lat specjalizujemy się w nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych instalacjach. Działanie urządzenia oparte jest na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Istnieją różne rodzaje pomp ciepła – powietrze-woda (typu SPLIT oraz MONOBLOK), powietrze-powietrze oraz gruntowa. Do tego oferujemy także urządzenia przeznaczone do CWU oraz z fotowoltaiką. Ich dokładny rodzaj dobieramy w zależności od potrzeb danego budynku oraz indywidualnych oczekiwań domowników.

Chociaż sama inwestycja wiąże się z pewnymi kosztami, to jednak oszczędności i komfort płynące z eksploatacji urządzenia czy brak emisji spalin do środowiska w pełni to rekompensuje. Co więcej, zainteresowani mogą ubiegać się o niskooprocentowany kredyt lub inną atrakcyjną formę dofinansowania na inwestycję, np. dotacje z programu Czyste Powietrze czy Moje Ciepło. Nie czekaj i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty. Z nami stworzysz w pełni ekologiczny dom, bez względu na to, czy remontujesz istniejący obiekt, czy może budujesz nowy.

Pompa ciepła Świdnik – rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Jeśli bliskie są Ci kwestie związane z ochroną środowiska, a jednocześnie zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy, to wybór oferowanych przez nas pomp będzie odpowiednią decyzją. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskujesz sprawdzone rozwiązania, które zapewniają maksymalny komfort użytkowania domu. Skontaktuj się z nami – chętnie opowiemy Ci o naszej ofercie, odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Zapraszamy!
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart