POMPY CIEPŁA SKARŻYSKO KAMIENNA

Oddział Skarżysko-Kamienna

biuro@strefapompciepla.pl

28-110 Skarżysko-Kamienna
woj. świętokrzyskie

 

 

Nowoczesne urządzenia przekazują ciepło z obszaru o niskich temperaturach do domowej instalacji grzewczej, gdzie zapewniają optymalne warunki użytkowania budynku. Dziś stosowanie pompy ciepła jako źródła do ogrzewania domu oraz wody użytkowej należy do jednych z najbardziej efektywnych, a zarazem ekologicznych systemów grzewczych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z miejscowości Skarżysko Kamienna i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zalety pomp ciepła

  • Ekologia – ponieważ wykorzystują darmową energię naturalną z powietrza, wody czy gruntu należą do odnawialnych źródeł energii.
  • Bezobsługowość i długa żywotność – urządzenia nie wymagają stałego nadzoru czy konieczności transportu i składowania paliwa, rozpalania i czyszczenia kotła. Dzięki odpowiednim ustawieniom jest to w pełni bezobsługowe rozwiązanie.
  • Bezpieczeństwo – nie musisz obawiać się samozapalenia czy zaczadzenia, jak to ma się w przypadku tradycyjnych metod ogrzewania budynków. Nie ma również możliwości zwarcia czy zalania.
  • Oszczędność – z uwagi na wykorzystanie bezpłatnej energii z otoczenia, zalety instalacji ekologicznych urządzeń widoczne są już przy pierwszych rachunkach za ogrzewanie. Nie jesteś również uzależniony od rosnących cen paliw.
  • Wysoki komfort cieplny i wszechstronne zastosowanie – zimą zapewniają ciepło, a w okresie letnim oferują możliwość chłodzenia pomieszczeń.

 

Pompy Ciepła w Skarżysku-Kamiennej – rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Oferujemy profesjonalne doradztwo. Dobieramy pompy gruntowe, wodne i powietrzne w zależności od potrzeb. Przykładowo, nowoczesne urządzenia doskonale współpracują z ogrzewaniem podłogowym czy grzejnikami niskotemperaturowymi. Dokładny wybór mocy dobierany jest uwzględniając nie tylko wiele parametrów technicznych, ale również wszystkie potrzeby Twojego domu i indywidualne oczekiwania domowników. Ponadto, na zdecydowanych czekają również atrakcyjne formy dofinansowania, które znacznie obniżają koszty związane z całą inwestycją. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze pompy ciepła dopasowanej do Twoich wymagań.
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart