POMPY CIEPŁA PIASECZNO

Oddział Piaseczno

biuro@strefapompciepla.pl

05-501 Piaseczno
woj. mazowieckie

Mamy wiele oddziałów, w których sprzedajemy wysokiej jakości urządzenia grzewcze. Działamy na terenie całej Polski, m.in. w województwie mazowieckim. Jeśli mieszkasz niedaleko stolicy i szukasz pompy ciepła do swojego mieszkania, skontaktuj się z naszym oddziałem w Piasecznie. Kupisz tam urządzenia zapewniające obieg gorące wody lub powietrza. Sprzedajemy nie tylko podgrzewacze, ale też zbiorniki na wodę lub grzałki elektryczne, które są niezbędne przy centralnym ogrzewaniu oraz do uzyskania gorącej wody użytkowej.

Jeśli potrzebujesz porady przy doborze urządzeń, które podniosą temperaturę w Twoim domu, skontaktuj się oddziałem w Piasecznie: nasi pracownicy z chęcią doradzą Ci, którą pompę ciepła wybrać. W tym celu możesz też wypełnić formularz kontaktowy na stronie. Oferujemy wytrzymałe urządzenia, które posłużą Ci przez wiele lat: pochodzą od zaufanych producentów takich jak Panasonic, Samsung, Mitsubishi czy Dimplex.

 

Zapytanie ofertowe

Jeśli interesuje Cię wybór odpowiedniego urządzenia grzewczego, warto również wypełnić dostępne na naszej stronie zapytanie ofertowe. Dzięki niemu zyskasz pewność, że do Twojego mieszkania trafi właściwa pompa ciepła. Należy w nim umieścić m.in. następujące informacje:

  • rok budowy domu,
  • rodzaj ogrzewania,
  • powierzchnia użytkowa,
  • rodzaj izolacji termicznej,
  • czy pompa ciepła będzie jedynym urządzeniem grzewczym,
  • zapotrzebowanie na gorącą wodę użytkową,
  • rodzaj okien.

 

Powyższe parametry pomogą nam ustalić, która pompa ciepła będzie dla Ciebie najlepsza. Kiedy chcesz przekazać nam dodatkowe informacje, zapisz je w rubryce “Twoje ewentualne uwagi”; jeśli preferujesz porozmawiać z jednym z naszych specjalistów, zadzwoń do naszego oddziału w województwie mazowieckim. Działamy również na terenie wszystkich innych województw w Polsce.

Oferujemy pomoc nie tylko w doborze urządzenia grzewczego, ale też jego instalacji. Jeśli interesują Cię nasze usługi i chcesz, by zakupione produkty działały niezawodnie, skontaktuj się z naszym oddziałem. Zapraszamy serdecznie!
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart