POMPY CIEPŁA LEGNICA

Oddział Legnica

biuro@strefapompciepla.pl

59-220 Legnica
woj. dolnośląskie

 

Jeśli chcesz mieć energooszczędny dom, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, a do tego zadbasz o środowisko naturalne, trafiłeś we właściwe miejsce. Firma SPC specjalizuje się w sprzedaży i montażu pomp ciepła, które pobierają energię odnawialną z otoczenia i ogrzewają Twój dom oraz wodę. Chcemy być dostępni dla naszych klientów, dlatego możesz nas znaleźć aż w ponad 80 miejscach w Polsce – Legnica jest jednym z nich! Jeśli chcesz zastosować w swoim domu ekologiczne rozwiązania, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na kompleksową obsługę, która wychodzi poza sprzedaż i montaż pomp. Jeśli chcesz, wyliczymy dla Ciebie zapotrzebowanie Twojego budynku na energię cieplną i pomożemy dobrać takie urządzenie, które najlepiej je spełni. Jesteśmy specjalistami, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. W SPC mamy własne centrum szkoleniowe, gdzie prowadzimy warsztaty dla naszych pracowników, dzięki którym mogą poszerzać swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną.

 

Jakie urządzenia możesz u nas dostać?

Chcemy spełniać potrzeby naszych klientów, dlatego mamy w ofercie pompy różnego rodzaju. Znajdziesz tu takie modele jak:

  • powietrze – woda split – ogrzewa dom i wodę z pomocą energii pochodzącej z powietrza,
  • powietrze – woda monoblok – jak pompa wyżej, pobiera energię z powietrza, by ogrzać cały dom i wodę użytkową, ale wygląda inaczej. W jej przypadku wszystkie elementy znajdują się w jednej obudowie.
  • powietrze – powietrze – ogrzewa dom z pomocą ciepła z powietrza,
  • gruntowe – pobiera energię z gruntu do ogrzania domu,
  • do CWU – wykorzystuje ciepło z powietrza, by podnieść temperaturę wody w mieszkaniu,
  • z fotowoltaiką — można ją podłączyć do paneli solarnych i dzięki nim ogrzewać wnętrze domu oraz wodę.

Jeśli kupisz u nas pompę ciepła i zdecydujesz się na jej montaż, możemy dla Ciebie również zainstalować ogrzewanie podłogowe oraz klimakonwektory, żeby Twój dom jeszcze bardziej energooszczędny. Jest to usługa, która wymaga dodatkowych opłat.

 

Zaufaj profesjonalistom w branży

Warto zaznaczyć, że podpowiadamy nie tylko przy wyborze urządzenia grzewczego. Doradzamy też w zakresie budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Współpracujemy zarówno z osobami, które dopiero wznoszą taki budynek, jak i tymi, które chcą przeprowadzić termomodernizację.

Pomożemy Ci zaprojektować dom tak, byś mógł zaoszczędzić pieniądze oraz zadbać o środowisko naturalne. Jeśli chcesz, zastosujemy w nim nie tylko nasze pompy ciepła, ale również ogrzewanie podłogowe i klimakonwektory.

Mamy europejski certyfikat Certyfikowany Mistrz/Wykonawca Budownictwa Pasywnego nadany przez Passivhaus Institut Darmstadt, co jest gwarancją naszej szerokiej wiedzy oraz wysokiej jakości usług.

 

Rozwiejemy Twoje wątpliwości

Jeśli masz pytania, możesz skontaktować się z naszym działem technicznym, który działa również w Legnicy. Nasi pracownicy nie tylko wyliczą zapotrzebowanie Twojego budynku na ciepło czy pomogą Ci dobrać optymalne urządzenie. Proponują też:

  • dobór układu hydraulicznego do pompy,
  • projektowanie instalacji CO,
  • konsultacje z instalatorami przed przystąpieniem do montażu i w trakcie.

 

W ten sposób dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni od początku do końca.

 

Pomoc w dofinansowaniach

Zapraszamy klientów, którzy chcą przeprowadzić termomodernizację swojego domu, ale potrzebują wsparcia finansowego. Pomagamy otrzymać dofinansowania w ramach takich programów jak Ciepłe Mieszkanie, Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Agroenergia czy Ulga Termomodernizacyjna.

Co ważne, wspieramy klientów, którzy uczestniczą też w programie Mój Prąd 5.0., który obejmuje dopłaty do montażu pompy i magazynów energii. Chcemy dbać o środowisko naturalne i pragniemy, by coraz więcej ludzi żyło w pasywnych, energooszczędnych domach. Z tego powodu pomagamy osobom uczestniczącym w programie, który promuje wykorzystywanie energii odnawialnej na co dzień.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Na co dzień korzystamy z najwyższej jakości urządzeń, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart