POMPY CIEPŁA KROSNO

Oddział Krosno

biuro@strefapompciepla.pl

38-422 Krościenko Wyżne
woj. podkarpackie

 

Firma SPC ma wiele oddziałów, dzięki którym możemy dotrzeć do klientów z całej Polski. W każdym z nich znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości pomp ciepła oraz urządzeń, które zaprojektowane zostały do współpracy z nimi. Dzięki temu jesteś w stanie stworzyć energooszczędny dom i ograniczyć wydatki na ogrzewanie. Kupisz u nas pompy:

  • powietrze – woda typu SPLIT,
  • powietrze – woda typu MONOBLOK,
  • powietrze – powietrze,
  • gruntowe,
  • współpracujące z fotowoltaiką.

 

Działamy m.in. na terenie województwa podkarpackiego. Jeśli mieszkasz w tych rejonach oraz szukasz pompy ciepła, skontaktuj się z oddziałem SPC w Krośnie! Pracownicy oddziału pomogą Ci określić, które urządzenie będzie najlepsze dla Twojego domu; oprócz tego mogą zaproponować bezpłatne usługi montażowe. Tylko prawidłowo zainstalowane urządzenie grzewcze będzie działać niezawodnie, dlatego nie wahaj się i skontaktuj się z naszymi pracownikami lub skorzystaj z formularza na stronie.

 

Pompa ciepła od zaufanych producentów

Współpracujemy z wieloma producentami pomp ciepła. Są wśród nich takie firmy jak Panasonic, Samsung, Mitsubishi czy Dimplex. Są to producenci urządzeń grzewczych z wieloletnim doświadczeniem na rynku, którzy odznaczają się wysoką jakością proponowanych produktów. Chcemy oferować naszym klientom wytrzymałe urządzenia grzewcze, które będą pełnić swoją funkcję przez wiele lat, dlatego współpracujemy z renomowanymi, zaufanymi producentami.

Warto zaznaczyć, że jeśli zdecydujesz się na montaż urządzeń grzewczych współpracujących z fotowoltaiką, cała inwestycja zwróci się w kilka lat. Wybór instalacji działających z wykorzystaniem energii odnawialnej jest szczególnie ważny w czasach globalnego ocieplenia oraz wysokich cen za ogrzewanie. Dzięki nim w miesiącach letnich jesteś w stanie wyprodukować nadwyżki energii, którą ogrzejesz mieszkanie na jesień i zimę.

Skontaktuj się z naszym oddziałem w Krośnie, jeśli chcesz kupić wysokiej jakości urządzenia grzewcze do swojego domu lub mieszkania i/lub je zainstalować. Zapraszamy serdecznie!
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart