POMPY CIEPŁA GIŻYCKO

Oddział Giżycko

biuro@strefapompciepla.pl

11-500 Giżycko
woj. warmińsko-mazurskie

Jest to coraz częściej wykorzystywane źródło ogrzewania zarówno domów mieszkalnych, jak i innych budynków wolno stojących w Giżycku i okolicach. Pompy ciepła doceniane są przede wszystkim za niskie koszty, efektywność, bezobsługowość oraz brak emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego. Przekonaj się o korzyściach nowoczesnej technologii i zdecyduj się na montaż urządzeń w Twoim obiekcie.

Pompa ciepła – czy warto?

Ekologiczne systemy grzewcze z roku na rok coraz bardziej zyskują na popularności. Rozwiązanie to posiada wiele zalet, m.in.:

  • bezpieczeństwo i wygoda eksploatacji – nowoczesne urządzenia są niezwykle efektywne, a przy tym bardzo proste w użytkowaniu. To bardzo ważny aspekt. Pompy ciepła nie wymagają dokładania opału oraz częstych prac konserwacyjnych. W przeciwieństwie do tradycyjnego pieca nie stwarzają także zagrożenia wybuchu.
  • zmniejszenie kosztów – możliwe dzięki wykorzystywaniu energii ze środowiska naturalnego. Oszczędzasz na zużyciu energii elektrycznej oraz braku konieczności kupowania nieustannie drożejącego opału. Ponadto, sama inwestycja zwraca się w trakcie kilku lat.
  • uniwersalność – oferowane przez nas rozwiązania z powodzeniem wykorzystywane są nie tylko do ogrzewania mieszkań, domów czy innych obiektów, ale również do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.
  • ekologiczność – ich działanie nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego. Zasilane są tzw. zielonym prądem, czyli energią elektryczną z odnawialnych źródeł energii.

 

Warto dodać, że jest to odpowiednie rozwiązanie zarówno w przypadku nowych budynków, jak i modernizacji systemu grzewczego w starszych budynkach.

 

Giżycko – montaż pomp ciepła

To idealna inwestycja dla domów jednorodzinnych i nie tylko. Naszym Klientom oferujemy pompy ciepła powietrze-woda typu SPLIT, powietrze-woda typu MONOBLOK, powietrze-powietrze, a także modele gruntowe i przeznaczone do CWU. Proponujemy również atrakcyjną opcję instalacji urządzenia wraz z fotowoltaiką, co pozwala na jeszcze większe obniżenie rachunków. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań, zachęcamy do kontaktu.
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart