POMPY CIEPŁA DŁUGOŁĘKA

Oddział Długołęka

biuro@strefapompciepla.pl

55-095 Długołęka
woj. dolnośląskie

 

Efektywne i ekonomiczne rozwiązania z powodzeniem wybierane są jako systemy grzewcze w nowych budynkach mieszkalnych. Właściciele domów decydują się na pompy ciepła z wielu względów, niemniej jednak w wielu przypadkach to właśnie możliwość oszczędności na rachunkach za ogrzewanie okazuje się czynnikiem przemawiającym za kupnem i instalacją urządzeń. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto wybrać oferowane przez nas rozwiązania.

 

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła?

Czy wiesz, że koszty ogrzewania domu wraz z podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej stanowią około 60% wszystkich wydatków związanych z eksploatacją budynku? Wybór alternatywnych i tańszych w eksploatacji źródeł ogrzewania pomaga w uzyskaniu oszczędności w tym zakresie. Urządzenia szczególnie dobrze sprawdzają się w nowych budynkach, w których potrzeby cieplne są bardzo niskie. Za instalacją ekologicznych rozwiązań przemawia także dostępność zróżnicowanych form dofinansowania wynoszących nawet kilkanaście tysięcy złotych. To również wybór przyjazny środowisku naturalnemu. Urządzenia nie emitują do atmosfery żadnych szkodliwych substancji i spalin, a do ogrzewania korzystają z darmowej energii pobieranej z wody, powietrza lub gruntu.

 

Jaką pompę ciepła wybrać?

Długołęka to miejscowość, do której mieszkańców kierujemy naszą ofertę. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając rodzaj oraz moc pompy ciepła zarówno do wymagań technicznych budynku, jak i oczekiwań domowników:

  • Gruntowa – opiera się na wykorzystaniu ciepła z ziemi. Dzięki wykorzystaniu określonych zjawisk fizycznych pobiera energię z gruntu i przetwarza ją na energię możliwą do wykorzystania do ogrzewania budynków.
  • Powietrzna – dzieli się na typ powietrze-powietrze oraz powietrze-woda. Wyróżnia ją duża uniwersalność – urządzenie ogrzewa dom i zapewnia ciepłą wodę użytkową i może być zamontowane zarówno w nowym, jak i zmodernizowanym budynku.
  • Wodna – wymaga dostępu do wody, ponieważ pobiera wodę gruntową niezbędną do ogrzania wnętrz. Są bardzo efektywne i z powodzeniem wybierane do budynków o dużym zapotrzebowaniu na ciepło.

 

Chętnie pomożemy Ci w doborze rozwiązania dopasowanego do Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami.
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart