POMPY CIEPŁA DĄBROWA GÓRNICZA

Oddział Dąbrowa Górnicza

biuro@strefapompciepla.pl

41-300 Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie

 

 

Dynamiczne zmiany cen na rynku paliw kopalnych sprawiają, że coraz więcej osób szuka alternatywnych źródeł ogrzewania. Coraz częściej mieszkańcy Dąbrowy Górniczej decydują się na montaż pompy ciepła. Nowoczesne, oszczędne i przyjazne środowisku urządzenia kompleksowo ogrzeją Twoją przestrzeń mieszkalną lub użytkową. Odkryj zalety proponowanych przez nas rozwiązań.

 

Pompa ciepła – zalety

Czynnikiem, który sprawia, że wiele osób decyduje się na montaż alternatywnego źródła energii, jest przede wszystkim duża oszczędność. Na kompensację kosztów inwestycji wystarczy poczekać kilka lat. Ponadto, dzięki przeróżnym formom dofinansowania inwestycji jej koszt znacznie się obniża. Kolejnym ważnym aspektem jest łatwość użytkowania. Oferowane przez nas urządzenia są praktycznie bezobsługowe. Przykładowo w odróżnieniu od pieca nie wymagają ani dokładania paliwa, ani częstego czyszczenia, ani dodatkowego miejsca na składowanie opału. Co więcej, urządzenia do ogrzania wykorzystują energię cieplną nagromadzoną w środowisku naturalnym, wodzie, gruncie lub powietrzu (zależnie od konkretnego modelu). Nie emitują zatem szkodliwych spalin i umożliwiają redukcję emisji gazów cieplarnianych.

Naszym Klientom oferujemy duży wybór rodzajów pomp ciepła, takie jak powietrze-woda (typu SPLIT oraz typu MONOBLOK), powietrze-powietrze, gruntowe, do CWU oraz z fotowoltaiką. Dzięki temu jesteśmy w stanie zawsze dobrać optymalną opcję dopasowaną do potrzeb i możliwości danego obiektu oraz dostosowaną do oczekiwań naszych Klientów.

 

Kompleksowy i profesjonalny montaż pompy ciepła w Dąbrowie Górniczej

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaproponować sprawdzone i energooszczędne rozwiązania dla domów i obiektów użyteczności publicznej i innych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań w zakresie montażu systemów ogrzewania. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możesz zawsze się z nami skontaktować.
NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart