Bez kategorii

Nowa generacja pomp ciepła Panasonic – serie L i K

Obecnie dużą popularnością cieszą się ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Do jednych z nich należą pompy ciepła. W ostatnim czasie firma Panasonic wprowadziła na rynek nową generację tego typu urządzeń – serię L i K. Czym się wyróżniają? W poniższym artykule przedstawiamy ich najważniejsze cechy oraz zalety. Zapoznaj się z nimi i dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na zakup tego sprzętu grzewczego.

Innowacyjna seria pomp ciepła Panasonic

To, co najbardziej wyróżnia nową generację urządzeń energooszczędnych, to wykorzystanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Zarówno pompę ciepła Panasonic serii K, jak i L można podłączyć do sieci Wi-Fi. Tym samym opcja ta pozwala na łączenie się z telefonem komórkowym. Ponadto są kompatybilne ze Smart Grid z obsługą energii z fotowoltaiki. Dzięki Aquarea Smart Cloud oraz Aquarea Service Cloud użytkownicy mogą zdalnie sterować urządzeniami, a nasi serwisanci także przeprowadzać ich diagnostykę.

Wysoka efektywność energetyczna i cicha praca pomp ciepła serii K i L

Nowa generacja pomp ciepła to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń. Modele Panasonic seria K oraz L mogą pochwalić się nie tylko cichą pracą z obniżeniem wartości ERP do 55 dB(A). Cechują się również doskonałą wydajnością. Ich wartość SCOP (miara średniorocznej efektywności energetycznej) potrafi osiągnąć nawet do 5,33. Posiada również wysoką sprawność przygotowania wody użytkowej z COP CWU dochodzącym do 3,5. Ponadto dobrze radzą sobie w niskich temperaturach, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się stałym komfortem cieplnym, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Model High Performance potrafi pracować w temperaturach zewnętrznych sięgających -25°C a seria T-CAP aż do -28°C.

Pompy ciepła Panasonic serii K i L – idealne rozwiązanie dla nowych i modernizowanych budynków

Dedykowane urządzenia grzewcze świetnie odpowiadają na potrzeby współczesnego budownictwa. Panasonic seria K najlepiej sprawdzi się w nowych domach. Model ten wykorzystuje czynnik chłodniczy R32. Jest dostępny w wersji High Performance oraz T-CAP, które są przeznaczone dla wymagających warunków klimatycznych. Ponadto tego typu pompa ciepła jest zdolna do wytwarzania wody na zasilaniu o temperaturze do 60°C przy -10°C temperatury zewnętrznej. Z kolei Panasonic seria L to idealny model dla modernizowanych budynków z założoną już instalacją grzewczą. Wykorzystuje on czynnik chłodniczy R290 i zapewnia ciepłą wodę do 65°C bez grzałki do sterylizacji zbiornika. Urządzenia grzewcze są w stanie wytworzyć wodę użytkową na zasilaniu o temperaturze nawet od 75°C do -10°C temperatury zewnętrznej.

Atrakcyjny design nowej generacji pomp ciepła Panasonic

Proponowane pompy ciepła przykuwają uwagę swoim nowoczesnym wyglądem. Jednostki wewnętrzne wyróżniają się eleganckim designem. Dostępne są w kolorze białym z czarnym paskiem, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza budynku. Z kolei urządzenia grzewcze Panasonic serii K i L do zamontowania na zewnątrz występują w modnym odcieniu antracytowym.

Zainwestuj w nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, wybierając pompy ciepła Panasonic serii K i L! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów zajmujących się montażem urządzeń grzewczych i ciesz się komfortem we własnym domu.

By dowiedzieć się więcej, zachęcamy do wejścia w zakładkę sprawdź ceny pakietów i zapoznania się z oferowanymi przez nas urządzeniami. Znajdziesz tam szczegółowe informacje, w tym najważniejsze parametry pomp ciepła, dostępne modele oraz ich ceny wraz z montażem.

Sprawdź ceny gotowych pakietów z montażem pomp ciepła Panasonic.

wróc do blogaNIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart