Napisz do nas: biuro@strefapompciepla.pl

Pompy Ciepła Mazowieckie

 

Jako centrum kraju, w którym znajduje się stolica, Mazowieckie to najbardziej zaludnione województwo w Polsce. Nie pozostaje to bez przyczyny na środowisko – tak wiele osób, z których każdy nie tylko przemieszcza się po regionie, ale również mieszka, zużywa prąd i ogrzewa wodę, nie może mieć neutralnego wpływu na otaczającą przyrodę. Dodatkowo, wszyscy wiemy, że ceny w Warszawie i okolicach często są wyższe niż w innych częściach kraju.

Na szczęście mamy na to sposób! Strefa Pomp Ciepła to firma, która pozwoli Wam na instalację systemów, które świetnie sprawdzą się zarówno w domach, jak i budynkach z lokalami usługowymi czy firmach. Nasze rozwiązania to także fotowoltaika, która umożliwi samodzielnie wytwarzanie prądu i odcięcie się od wahań cen narzuconych przez dostawcę.

Pompy ciepła to wiele modeli – pozwolą one na pozyskiwanie energii zarówno z gruntu, wody, jak i powietrza. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie dla Was warianty i zaproponują najlepsze rozwiązanie.

Mieszkanie na Mazowszu nie musi być nieodpowiednie dla środowiska – z nami zminimalizujesz wykorzystywane przez siebie surowce oraz zaoszczędzisz pieniądze.

Kontakt

Wypełnij formularz zapytanie ofertowe, jeżeli chcesz otrzymać ofertę na montaż pomp ciepła.

OKAZJA!Fotowoltaika w pakiecie z Pompą Ciepła za 2999 zł brutto/1 kWp