Pompy Ciepła

Kalkulator doboru pomp ciepła

Niektórym z nas szczególnie zależy na tym, by dbać o środowisko naturalne. Jest coraz więcej ludzi, którzy decydują się budować ekologiczne domy wykorzystujące energię odnawialną. Jeśli jesteś jednym z nich, z pewnością zainteresują Cię nasze pompy ciepła. To nowoczesne urządzenia, które pobierają energię cieplną z gruntu, wody oraz powietrza i przekazują ją do pomieszczeń. W ofercie Strefy Pomp Ciepła znajdziesz wiele modeli z cenami już uwzględniającymi ich montaż SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW tutaj. Jeśli nie jesteś pewien, który wybrać, skorzystaj z naszego kalkulatora! To innowacyjne rozwiązanie w branży, pierwsze na polskim rynku.

Co to takiego?

Kalkulator doboru pompy ciepła to wyjątkowy system, który pozwala wyliczyć zapotrzebowanie budynku na ogrzewanie. Dzięki niemu szybko ustalisz, ile energii potrzeba, by ogrzać dom. Co więcej, automatycznie generuje wszystkie egzemplarze z naszej oferty, które spełniają Twoje wymagania wraz z cenami z montażem. Wtedy znajdziesz urządzenie, którego moc i sposób pracy są optymalne dla mieszkania. Wszystko to bez wychodzenia z domu!

Jak działa?

Kalkulator pompy ciepła to w pełni automatyczny program, oparty na odpowiednich autorskich algorytmach, którego możesz używać na komputerze lub telefonie. Żeby rozpocząć dobór ekologicznego urządzenia grzewczego, należy wypełnić formularz. Po tym otrzymasz automatycznie krótką informację o tym, ile ciepła potrzebuje dom. Na przykład:

„Szacunkowe zapotrzebowanie Twojego budynku na moc cieplną wynosi 5.85 kW.
Przedstawiamy ofertę na montaż gotowych zestawów pomp ciepła dopasowanych mocą i charakterystyką pracy do Twojego budynku. Jeśli nie jesteś pewien, którą pompę ciepła wybrać z chęcią pomożemy. Wszystkie poniższe oferty zostały również wysłane na adres e-mail podany w formularzu.”

Następnie kalkulator wygeneruje elektroniczny katalog urządzeń dopasowanych do zapotrzebowania na ciepło, jakie ma Twój budynek oraz prześle link z ofertami na Twój adres e-mail. Dzięki temu zapoznasz się z naszą ofertą i z łatwością zapiszesz ją na swoim komputerze. Jeśli któreś z urzązeń Cię zainteresuje, będziesz mógł nam zadać dodatkowe pytania: wystarczy napisać wiadomość lub zadzwonić. Kiedy już dokonasz wyboru i zdecydujesz się na zakup, system wygeneruje umowę, która dotrze do Ciebie w osobnym mailu.

Jakie informacje trzeba wpisać do formularza?

Żeby dokonać wyboru najlepszej pompy ciepła, w kalkulatorze potrzebna jest tylko garść informacji, w tym między innymi:

  • powierzchnia ogrzewana budynku – całkowita powierzchnia, do której dociera ciepło, gdy za oknem panują niskie temperatury,
  • rodzaj ogrzewania — podłogowe, grzejniki czy układ mieszany,
  • grubość ocieplenia.

Dlaczego dobrze jest z niego skorzystać?

Pompa ciepła to ekologiczne urządzenie, które pozwala nam zaoszczędzić pieniądze — w końcu wykorzystuje energię odnawialną. Jednak zakup samego sprzętu może wiązać się z dużymi kosztami. Dlatego warto wybrać model dokładnie dopasowany do wymagań, jakie stawia Twój budynek. Dzięki naszemu kalkulatorowi będziesz mógł to zrobić sprawnie i bez wychodzenia z domu. Używając go, możesz mieć pewność, że dokonasz właściwego wyboru i kupisz urządzenie, które jest optymalne dla Twojego mieszkania i dokładnie ogrzeje je jesienią oraz zimą.

Co ważne, kalkulator pokazuje pompy ciepła obecne w ofercie Strefy. Przez to masz gwarancję, że dokonasz wyboru między najlepszymi modelami na rynku. Decydując się na nasz sprzęt, zdobędziesz urządzenie, które będzie Ci znakomicie służyło i ogrzewało Twoje mieszkanie za pomocą energii z gruntu, wody i powietrza.

Warto zaznaczyć, że oferujemy doradztwo przy wyborze pompy ciepła. Kiedy nie jesteś pewny, która będzie dla Ciebie najlepsza, możesz się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości, jeśli nie wiesz, jak wypełnić kalkulator bądź już to zrobiłeś, ale potrzebujesz dodatkowej rozmowy.

Montaż pomp ciepła

Oferujemy nie tylko pomoc w doborze ekologicznego urządzenia grzewczego. Od ponad 15 lat świadczymy usługi montażu pomp ciepła na terenie całej Polski. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu i zamontuj z nami Twoją upragnioną pompę ciepła.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy jego wyborze lub instalacji, skontaktuj się z nami!

Film instruktażowy

wróc do bloga

NIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart