Bez kategorii

Adaptacja Stodoły na dom zeroenergetyczny

Stodoła

Stodoła

Strefa Pomp Ciepła występuje w tej wyjątkowej inwestycji jako generalny wykonawca. Odpowiadamy za wszystkie etapy realizacji począwszy od skomplikowanych spraw urzędowych, opracowań projektowych, poprzez realizacje poszczególnych prac budowlano-instalacyjnych a skończywszy na symulacjach bilansu energetycznego Każdy z etapów zostanie szczegółowo przedstawiony, sfotografowany i sfilmowany. Dzięki temu potencjalny inwestor zyska kompendium niezbędnej wiedzy co zaoszczędzi jego czas, nerwy i pieniądze. Pozwoli wybrać wypróbowane rozwiązania, rekomendowane technologie, produkty itp. przyczyniając się jednocześnie do uniknięcia najczęściej popełnianych błędów.

Dom powstanie w woj. dolnośląskim i połączy 2 style: na zewnątrz nowoczesny a w środku w stylu industrialnym. Zastosowany zostanie nowoczesny system ogrzewania i wentylacji, oparty na powietrznej pompie ciepła typu SPLIT INWERTER oraz wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła uzbrojonej w wodną chłodnicę wentylatorową. Powstanie nietypowy „dom bez komina” z własną energią elektryczną zapewnioną dzięki systemowi PV o mocy 10 kWp.

W ostatnich latach zauważyć można w Polsce duży wzrost zainteresowania taką formą budowy domu. Z każdym rokiem następuje wzrost zapytań „ adaptacja stodoły na dom” w Google. Moda na to przyszła z krajów Beneluksu i Wysp Brytyjskich, jednak ze względu na surowszy klimat wykonanie adaptacji budynków gospodarczych w Polsce nie jest już takie łatwe.

Nie mnie jednak podjęliśmy się zadania wierząc w naszą wiedzę i magiczną moc grubych murów ze starej poniemieckiej cegły ?

Pierwsze relacje już wkrótce – zapraszamy !

wróc do blogaNIE CZEKAJ i już dziś
zainwestuj w ciepłe jutro!

Wygeneruj ofertę oszczędnego ogrzewania BEZ ZMARWIEŃ
i otrzymaj nawet 1000zł rabatu*

SPRAWDŹ CENY PAKIETÓW

*Więcej szczegółów dotyczących rabatu dowiesz się kontaktując się z nami lub składając zapytanie ofertowe.

© 2024 Strefa Pomp Ciepła Krzysztof Jaźwicki | Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka prywatności RODO Realizacja: Agencja Reklamowa ROXART Logo Agencja Reklamowa Roxart